Новинка!

Флаєри від Пак Хаб

Виробляємо флаєри для клієнтів по всій Україні і закордонних замовників. Флаєри виробництва PackHub це листівка з стандартними розмірами 210х100 мм, існують також нестандартні формати 100х100 мм, 200х200мм. Сама назва — флаєр (від Англ. “fly-літати”), говорить про те що це той продукт який розлітається по потенційних клієнтах з інформацією про товар, магазин, послугу тощо. Фактично флаєр стоїть на першому місці в рекламній компанії і може спрацювати для першого етапу роботи з потенційним клієнтом. Через те що невідомо який відсоток флаєрів спрацює і призведе клієнта до наступного кроку — вартість флаєра має значення і не має сенсу витрачати на флаєри великі бюджети так як більшість флаєрів утилізується після роздачі.
Флаєр — використовується як рекламний і інформаційний носій. Для торгівлі флаєр гарно працює в рекламних компаніях на вулиці — роздача флаєрів з описом товарів і знижок забезпечує додатковий потік клієнтів. Відкриваєте магазин, офіс, клініку, кафе — замовте флаера в ПакХаб, розкажіть про ваші можливості і пропозиції потенційним клієнтам. Наші ціни на флаєри і робота з наявними шаблонами уможливлюють створення власного флаера для кожного. Створити флаєр з допомогою конструктора макетів ПакХаб просто, дивіться наше відео інструкцію про роботу з конструктором макетів і шаблонами.
Якість виробів — друк, як і будь який інший бізнес вимагає технологічних переваг, сталого професійного колективу і дбалого ставлення до клієнта. Це все про Пак Хаб, ми друкуємо на новітньому обладнанні, використовуємо автоматизацію в виробництві і до друкарській підготовці. Наші ціни і виробнича потужність дозволяють вкладатися в терміни і забезпечувати відповідну якість флаєрів.
Виготовити флаєри в Києві малими і середніми накладами (від 100 до 10000 шт.) можна в друкарні PackHub за 1-5 робочих днів. Приймаємо замовлення через сайт 24 години, 7 днів на тиждень.
Для друку флаєрів ми використовуємо крейдований папір від 130 г/м.кв до 250 г/м.кв. Стандартно пропонуємо щільність 130 г./м.кв. Інші матеріали доступні опціонально за індивідуальним замовленням.

Замовити флаєри в Києві і Україні

Для того щоб замовити флаєри, необхідно мати макет для друку, ми пропонуємо такі варіанти створення макетів для друку:
Використати шаблони в конструкторі макетів ПакХаб — з допомогою конструктора макетів на сайті PackHub, скористайтеся найкращим конструктором макетів флаєрів. Ви зможете на свій смак і бажання змінити наявний макет, додати текст, картинки, тощо. З конструктором макетів Пак Хаб Вам не треба мати спеціальні навички для роботи, подивіться коротке відео і створюйте власний дизайн. Створити флаєр онлайн можна в будь якому місці, з будь якого пристрою, навіть телефону. Вибирайте шаблон і редагуйте онлайн, це дійсно “ізі”. Продукція яку ви створите в конструкторі макетів ПакХаб, гарантована бо має достатні параметри для якісного друку, так як це закладено при розробці шаблонів. Використання конструктора шаблонів — безкоштовне, створюйте файли і вперед, ваші ідеї в папері це швидко і саме такі як ви створили і бачили.
Якщо, у вас уже є готовий макет флаєра, тоді на сайті PackHub.com.ua завантажте його. Наш завантажувач макетів відкриє шаблон флаєра і покаже як виглядає наявний у вас оригінал макет, ви побачите зони безпеки і отримаєте попередження в разі якщо будь які параметри не відповідають нормам для якісного друку.
Третій спосіб — замовити дизайн, пропонуємо послуги дизайнера який на основі інформації і ваших побажань створить дизайн і внесе правки (обмежена кількість).

Ціна флаєрів, оплата, доставка

ПакХаб виготовляє флаєри в Києві дешево, якісно і в стислі терміни. Ціна флаєрів залежить від накладу, способу друку і матеріалу. Актуальні ціни завжди доступні в калькуляторі вартості на сторінці продукту.
Пропонуємо відвантаження флаєрів зі складу в м. Києві, відправку Новою Поштою і доставку кур’єром по м. Києву.
Доступні способи отримати готовий тираж:
точка видачі в Києві: метро «Тараса Шевченка», вул. Костянтинівська 73 (безкоштовно);
доставка до будь-якого відділення Нової пошти;
кур’єрська доставка до дверей.
Для оплати замовлення на сайті ПакХаб можна використати наступні способи оплати:
онлайн: Visa/Master­card, Apple Pay, Google Pay, Приват24;
безготівкова оплата на рахунок ФОП;
безготівкова на рахунок ТОВ.


Відповідальність — ми гарантуємо якісний друк флаєрів за умови надання макета що відповідає технічним вимогам. Брак допущений на виробництві передруковується за рахунок ПакХаб. Браком вважається — відсутність кольорів які були в файлі, плями фарби або мастила, підтікання фарби, не суміщення кольорів. Інші дефекти розглядаються окремо, замовлення буде безумовно виправлено в разі якщо дефект не є нормою при друці.

Розмір флаєра: 100х210мм, 100х100мм, 200х200мм
Матеріал: папір крейдований 130, 150, 200 г/м²
Терміни та друк: 1-2 дня - цифровий друк, 3-5 днів — офсетний друк
Кількість сторін: односторонні / двосторонні
Орієнтація: вертикальні / горизонтальні
Доставка: Нова Пошта, кур'єрська доставка

Надаючи макет для друку флаєрів, перевірте його відповідність наступним параметрам:

 • Розміри макетів повинні відповідати вимогам і надаватися в масштабі 1:1.
 • Макет повинен бути зроблений з вильотами під обріз з кожного боку по 2 мм.
 • Інформаційна частина повинна розташовуватися не ближче 3 мм до краю макету з урахуванням вильотів.
 • Усі елементи "навиліт" (фон або фоновий малюнок) повинні займати всю площу макета до краю.
 • Дообрізний розмір макетів флаєрів з урахуванням вильотів під обріз:
  • 104x214 мм
  • 104x104 мм
  • 204х204 мм
 • Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.
 • Колірна модель RGB (профіль sRGB IEC 61966-2.1) або CMYK (профіль CoatedFOGRA39/ISO_Coated_v2_ECI).
 • Роздільна здатність файлу повинна бути 300 dpi.

Для завантаження допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF
  • Версії 1.4-1.7, PDF/X-1a - PDF/X-4.
  • Можуть мати прозорості та об'єкти в кольорах Pantone.
  • Усі шрифти переведені в криві або вбудовані в файл.
 • Макети у форматі TIF
  • Усі шари повинні бути об'єднані.
  • Файл не повинен містити альфа-каналів.
 • Макети у форматі JPG
  • Використовувати тільки стандартний формат.
  • Неприпустимо використання формату JPG 2000 або JPG stereo.
  • Зберігати з максимальною якістю, без стиснення.