Компанія PackHub

Компанія PackHub – виробництво персоналізованої упаковки

PackHub — це одна з провідних компаній на українському ринку з виробництва персоналізованих і незвичайних картонних упаковок з повнокольоровим друком. Вже більше десяти років ми надаємо найширший спектр пакувальної продукції, сувенірних виробів, поліграфії, а також послуги з идентифікації бренду за допомогою картонної упаковки під замовлення.

Основним завданням нашої компанії є виробництво і продаж пакувальних товарів для представників малого бізнесу. В процесі виробництва кожної одиниці продукції ми використовуємо тільки високоточне обладнання. Як результат, кожна одиниця продукції PackHub відповідає найвищим стандартам європейської якості і відмінно підходить для зберігання різних товарів.

Компанія Пак Хаб. Фізична адреса: 04080, Україна, м. Київ, вул. Костянтинівська 73, заїзд Б.

Основними перевагами компанії PackHub є:

  • 10-ти річний досвід роботи;

Протягом довгих років наша компанія завоювала бездоганну репутацію в своїй галузі. У нас працюють професіонали, які знають всі тонкощі пакувальних конструкцій для безпечного зберігання продукції.

  • Широкий асортимент пакувальної продукції;

Ми розробляємо картонні упаковки для різних сфер малого бізнесу. У нас ви можете замовити картонну упаковку для постільної білизни, картонну упаковку для кондитерських виробів, металізовану упаковку для косметики, ліків, святкові коробки і багато іншого. Для представників торгових груп та готельних комплектів ми пропонуємо, як картонну упаковку для яєць або коробки для кондитерських виробів, так і диспенсери для мила, диспенсери паперових рушників, утримувачі для кави та іншу продукцію для вирішення будь-яких завдань зберігання. А власники рекламних компаній можуть замовити друк візиток, флаєри, плакати А1, А2, друк наклейок з логотипом, оригінальні рекламні листівки, які підвищать впізнаваність бренду і принесуть максимальний прибуток бізнесу.

  • Виготовлення коробок будь-якої складності;

PackHub займається виробництвом під замовлення партії картонних коробок і упаковок будь-якої технологічної складності. У нас ви можете знайти коробки з найнестандартнішою формою, наприклад, коробку-куб, коробку пиріжок або елегантну коробку з клапаном на магніті.

У PackHub ви можете замовити якісні гнучкі упаковки для продуктів, які виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Крім цього, різноманітні контейнери що мають відмінну міцність і призначені для перевезення. Як результат, з продукцією PackHub Ви можете спокійно і зручно переносити з собою упаковку з їжею. А персональна друк зробить бренд унікальним і послужить прямим рекламним носієм.

  • Власний друк і після друкарське обладнання;

PackHub має власне друкарське і після друкарським обладнанням в усіх виробничих філіях в Україні. У нас ви можете замовити упаковку під будь-яке призначення: упаковки для свят, для кафе і готелів, для торгівлі косметичних і фармацевтичних товарів і багато іншого. Також ми виробляємо цифрову, офсетний, УФ і широкоформатний друк.

  • Власний біговальний комплекс ESKO Kongsberg iX;

Наша компанія оснащена спеціальним біговальних комплексом ESKO Kongsberg iXL для виготовлення тестових зразків, малих партій упаковки і великоформатних POS і POP дисплеїв. Крім того, ми виконуємо цифровий друк на конвертах на лазерному принтері за допомогою автоматизованих цифрових комплексів і класичною технологією висікання.

  • Доступні ціни та індивідуальні пропозиції;

На всьому ринку пакувальної продукції в Україні наша компанія відрізняється доступною ціновою політикою. Ми пропонуємо індивідуальний підхід та комфортні умови до кожного клієнта по всіх містах, в яких ми ведемо діяльність: Вінниця, Харків, Миколаїв, Чернівці, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Харків. Оптовим клієнтам ми завжди готові запропонувати особливі умови і гарантію на довгострокове співробітництво.

  • Оперативна доставка в будь-яку точку України.

Компанія PackHub організовує кур'єрську доставку вашого замовлення швидко і безпечно в будь-яку точку країни.

  • Замовити персоналізовану упаковку за доступною ціною

Замовте унікальне пакування за найвигіднішою ціною в Україні у PackHub. Ми надаємо якісний сервіс і пропонуємо найкомфортніші умови по розробці упаковки на замовлення. Наша продукція відповідає найвищим стандартам європейської якості і відрізняється практичним і креативним дизайном.

На сайті компанії ви можете ознайомитися з усією нашою продукцією, і легко і швидко оформити замовлення, вибравши потрібну вам категорію. Після того, як ви висловіте свої побажання і вимоги, наша команда оперативно почне працювати над замовленням і розробить персональну упаковку в короткі терміни. Весь процес замовлення, починаючи від оформлення і закінчуючи оплатою, генерується замовником на сайті компанії.