Килимок для миші

Новинка!

Килимок для компьтерної миші

Гарний комп'ютерний килимок повністю розкриє потенціал вашої миші. Ми пропонуємо досить жорстку мікротекстурну поверхню, з високою зносостійкістю, якою комп'ютерна миша легко ковзає, забезпечуючи точність і швидкість реакції. Виразіть і підкресліть свою індивідуальність, використовуючи стильний дизайн килимка для комп'ютерної миші.

Персональний килимок для комп'ютерної миші легко створити, використовуючи наш конструктор дизайну. Ви можете задіяти різноманітні шаблони килимків для миші, розмістити власне зображення на тлі для комп'ютерної миші, додати необхідні написи та логотипи. Широкий вибір розмірів мишачих килимків з оптимальною товщиною та жорсткістю задовольнить потреби як для офісної роботи за комп'ютером, так і для ігрових турнірів або домашнього веб-серфінгу. 

Нагадуємо, що зовсім маленький килимок для миші може сприяти розвитку тунельного зап'ястного синдрому через те, що кисть затікає від роботи в неприродному становищі.

Компанія PackHub виготовляє килимки розміром до 750х300мм, на якому розміститься навіть клавіатура.

Вибирайте зручний розмір, використовуйте можливості редактора, щоб підкреслити свій стиль та замовляйте індивідуальні комп'ютерні килимки для мишок у компанії ПакХаб.