Виготовлення та друк фірмових конвертів на замовлення

PackHub пропонує послуги друку та виготовлення конвертів на замовлення, щоб допомогти вашій компанії створити унікальний та професійний брендинг. Ми надаємо широкий вибір розмірів та стилів конвертів, які можуть бути виготовлені з будь-яким дизайном чи логотипом, щоб відповідати вашим унікальним вимогам.

Друк на конвертах

У пресі використовуємо лише високоякісні матеріали та технології, щоб створити яскравий та чіткий друк на кожному конверті. Ми пропонуємо різні варіанти друку, включаючи одноколірний та багатобарвний друк, для того, щоб ваше повідомлення максимально ефективно дійшло до вашої аудиторії.

Виготовлення конвертів на замовлення

 наша компанія надає послуги з виготовлення конвертів на замовлення для створення унікальних фірмових конвертів з логотипом вашої компанії. Ми маємо безліч шаблонів конвертів, з яких ви можете вибрати, або ми можемо створити унікальний дизайн конверту для вашої компанії. Наше виробництво конвертів виконується висококваліфікованими фахівцями, щоб гарантувати якість та швидке виконання замовлення.

Фірмові конверти з логотипом

Наша компанія може виготовити фірмові конверти з логотипом вашої компанії, щоб виділитися на ринку та створити професійний бренд. Ми пропонуємо різні варіанти конвертів із логотипом, включаючи різні розміри та кольори, а також різні стилі конвертів друкарні. Ціна на наші фірмові конверти з логотипом залежить від складності дизайну та кількості замовлених конвертів.

Зробіть замовлення на конверти з логотипом нашої друкарні та отримайте унікальні професійно зроблені конверти, які допоможуть привернути увагу вашої аудиторії та створити сильний брендинг для вашої компанії.

Формати конвертів: Євроконверт E65 (220x110 мм), клапан по довгій стороні - Конверт C6 (162x114 мм), клапан по довгій стороні - Конверт C5 (229x162 мм), клапан по довгій стороні - Конверт C4 (324x229 мм), клапан по короткій стороні
Види конвертів: Білий конверт – офсетний папір 80 г/м². Конверти з клейовою смугою на клапані, захищеною силіконовою стрічкою.
Тип друку: повноколірний цифровий друк (CMYK)
Задруковувані сторони: друк із лицьового боку (незадруковані краї 5 мм)
Мінімальний наклад: від 25 шт. (крок кратний 25 шт.)
Термін виготовлення: 1-2 робочі дні
Доставка: У відділення і поштомати Нової пошти. Кур'єрська доставка Новою поштою.