Коробка пиріжок

Розмір 90x120x30мм, 110x160x36мм, 160x230x54мм
Матеріал картон однобічного крейдування 250г/м кв., дизайнерські картони
Друк цифрова, офсетна, СМУК 4+0, К 1+0, White 1+0
Ламінація глянсова, матова, СофтТач
Термін виготовлення: 4-7 робочі дні
Пакування: у стрейч-плівку або коробку
Доставка: відділення Нової пошти
кур'єрська доставка Новою поштою
точка видачі у Києві — вул. Костянтинівська 73

Коробка пиріжок

Коробка пиріжок називається так тому що використовується для пакування пиріжка у фаст-фуді. Відома форма упаковки пиріжків із закругленими краями.
Використовується коробка пиріжок як у громадському харчуванні так і для упаковки галантереї, біжутерії, невеликих товарів. Часто зустрічається коробка типу пиріжок у готелях, магазинах, точках громадського харчування.

Компанія ПакХаб виготовляє коробку пиріжок 3х стандартних розмірів:
S (90x120x30 мм) — компактна упаковка для готелів та невеликих товарів.
М (110х160х36 мм) — упаковка середнього розміру для продуктів харчування.
L (160х230х54 мм) — упаковка збільшена для продуктів харчування.

Розмірна сітка тільки підказує можливі варіанти використання, це зовсім не означає, що коробка пиріжок для продуктів харчування не підійде для упаковки будь-якого товару. Коробки формату пиріжок ПакХаб виготовлені з картону пакувального щільністю 230 г/м.кв., або дизайнерського картону. Після друковані налаштування — покриття лаком, глянсовою, матовою або софт-тач ламінацією. Технологічно виготовлення коробки пиріжок включає друк, після друкарську обробку, висікання, склейку і упаковку. Компанія Пак Хаб використовує лише сучасне друкарське обладнання та гарантує якість та стабільність друкованого процесу. Приймаємо обґрунтовані претензії до якості та усуваємо.
Рекомендуємо використовувати коробки пиріжок ПакХаб для готелів, готелів, ресторанів, кафе та торгівлі.
Замовити упаковку пиріжок у ПакХаб можна мінімальним тиражем 50 шт, тестова партія або періодичне замовлення, виготовляємо упаковку малими та середніми тиражами. На сайті пак хаб створений конструктор упаковки типу пиріжків, який може використовувати кожен, створіть дизайн коробки пиріжок самостійно, використовуйте попередньо підготовлені шаблони або перенесіть власний дизайн безпосередньо в конструктор. Для клієнтів, які хочуть отримати послугу додрукарської підготовки, пропонуємо послуги дизайну, замовити дизайн коробки пиріжків можна на сторінці продукту.

Використовуючи конструктор упаковки пиріжків, створюються тестові партії упаковки, персоніфікований дизайн і це за гуманною ціною та в адекватні терміни.
Якщо продукт, який вам необхідний, відрізняється від представленого на сайті, звертайтеся в чат або на пошту info@packhub.com.ua
Співробітники ПакХаб запропонують варіанти виготовлення упаковки з урахуванням тиражу, матеріалу, конструктиву, способу друку. Вказуйте необхідні параметри та приклади, так буде простіше підготувати пропозицію у мінімальні терміни.

Надаючи макет для друку, перевірте його відповідність
наступним параметрам:

У макеті необхідно передбачити вильоти під обріз із кожної сторони по 2 мм. Написи, картинки та інші важливі елементи слід розташовувати не ближче ніж 5 мм від краю макета, з урахуванням вильотів.

Файли надаються без міток різу, хрестів суміщення, шкал та інших допоміжних елементів. За винятком макетів з довільною формою (плотерне різання). У такому разі в макеті необхідно передбачити шар з лінією різу, назвати цей шар CUT, товщина лінії — тонкий абрис. Усі лінії різу розміщуються лише у шарі CUT.

Колірна модель CMYK. При отриманні іншої колірної моделі перетворюємо файл CMYK.
Білий колір. Білий у файлі називається White та встановлений окремим каналом.
За промовчанням використовується колірний профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI).
Якщо файл отримано з іншим профілем, його буде перетворено на профіль за промовчанням. Відсутність профілю означає використання профілю за промовчанням.

Роздільна здатність файлу рекомендується 300 dpi.
Прозорості у файлі — неприпустимі.
Шрифти — у кривих.