Крафт пакет для доставки їжі

Опис

Доставка їжі в номер в упаковці з логотипом вашої компанії не тільки розповсюджується на замовлення, але й показує клієнту ваш асортимент для замовлення обіду чи цілодобової доставки їжі. На сайті PackHub можна створити свій унікальний дизайн у безкоштовному Онлайн Конструкторі макетів.

Крафт пакети без ручок від ПакХаб

Малий бізнес використовує пакувальні матеріали для продуктів харчування, галантереї, одягу, товарів для дому. Магазин, кав'ярня, фастфуд — торгівля вимагають зручності для клієнта, збереження товару та реклами. Пакування вирішує ці завдання, на сайті ПакХаб пропонуються найбільш затребувані 8 розмірів пакетів без ручок з можливостями друку.

Продукт — "Крафт пакет без ручок" це швидкий та недорогий варіант рекламувати бізнес та одночасно отримати упаковку для товарів.

Замовити пакет в ПакХаб можна в 3 етапи — вибрати на сайті відповідний розмір пакета і колір, зайти в конструктор і створити дизайн або використати шаблон, оформити замовлення.

Після надходження замовлення на пакет наші співробітники перевірять файли на наявність помилок і запустять наклад в роботу. Конструктор макетів запобігає помилкам при створенні дизайну, знак попередження (трикутник із знаком оклику) інформує про можливі проблеми, наприклад недостатню роздільну здатність макета або порушення меж безпеки. Рекомендуємо не ігнорувати повідомлення безпеки, це допоможе отримати замовлення в короткі терміни у відповідності з вашим задумом.

У конструкторі ПакХаб для спрощення підготовки дизайну пропонуються заздалегідь підібрані за категоріями заготовки, вибирайте відповідний шаблон, змінюйте текст, зображення. Створення власного дизайну крафта пакета займе прибл. 15 хвилин, а шаблони допоможуть з ідеєю та спростять макетування дизайну.

ПакХаб брендує готові заготовки пакетів за допомогою шовкотрафаретного друку, пропонуючи друк в 1, 2 або 3 фарби, з одного або двох сторін.

Для тиражів, що перевищують 500екз. ми підготуємо індивідуальну калькуляцію, а для кількостей, що перевищують 10тис. екз. запропонуємо використання флексографічної технології друку із суцільною запечаткою заготовки пакета.

Доступна ціна.

Замовте свій фірмовий товар із логотипом за доступною ціною прямо зараз. Ми пропонуємо найкращі умови та щоденні знижки нашим клієнтам та реалізуємо товар оптом по всій території України.

Щільність пакета 70, 80 г/м.кв.
Колір білий / бурий / чорний
Витримувана вага 3 / 5 / 7 кг