Крафт пакети з ручками та наклейкою

Опис

Пакети з крафт паперу (коричневі, білі або іншого кольору) з наклейкою. Оптимальні розміри для більшості застосувань.
Вибирайте потрібний розмір пакета та наклейки та дивіться на реальне відображення їх форматів.
Зручний калькулятор покаже підсумкову суму та варіанти зміни вартості в порівнянні з вже обраним набором опцій.

Крафт пакети з наклейкою від ПакХаб.

Крафт пакети з наклейкою

Паперові пакети є зручною універсальною упаковкою, затребуваною для багатьох застосувань. Залежно від функціональності та необхідних кількостей Пак Хаб пропонує найбільш раціональні рішення для пакетів.

Навіть утилітарні крафт пакети доцільно брендувати, це висловить ваше ставлення до покупця та відданість екологічно чистим продуктам.

Тиражі до 500екз. зручно персоналізувати за допомогою шовко-трафаретного друку по готовим крафт-пакетам з ручками або крафт пакетам без ручок.

На сайті ПакХаб пропонуються пакети 24 розмірів зі стікерами довільної форми.

Продукт — "Крафт пакет з ручками та наклейкою" це швидкий та недорогий варіант рекламувати бізнес та одночасно отримати упаковку для товарів.

Замовити пакет зі стікером в ПакХаб можна в 3 етапи — вибрати на сайті відповідний розмір пакета і колір, зайти в конструктор і створити дизайн, в разі потреби використати шаблон, оформити замовлення.

Після надходження замовлення на пакет з наклейкою наші співробітники перевірять замовлення та файли на наявність помилок і запустять замовлення в роботу. Конструктор макетів інформує замовника про можливі помилки при створенні макета, знаки попередження (трикутник із знаком оклику) інформують про можливі проблеми, наприклад недостатнє вирішення в макеті або порушення меж безпеки. Рекомендуємо не ігнорувати повідомлення безпеки, це допоможе отримати замовлення в короткі терміни і відповідає вашому задуму.

У конструкторі ПакХаб для спрощення дизайну пропонуються заздалегідь підібрані за категоріями заготовки, вибирайте відповідний шаблон, змінюйте текст, зображення. Створити власний дизайн крафт пакета із наклейкою займе 15 хвилин, а шаблони допоможуть з ідеєю та спростять дизайн.

ПакХаб друкує наклейки на професійному обладнанні HP Indigo та Ricoh. Після друку наклейки висікаються на ріжучому плотері та замовлення комплектується для відвантаження клієнту.

Доступна ціна.

Замовте свій фірмовий товар із логотипом за доступною ціною прямо зараз. Ми пропонуємо найкращі умови та щоденні знижки нашим клієнтам та реалізуємо товар оптом по всій території України.

Характеристики

Щільність пакета 70, 80, 100 г/м.кв.
Колір білий / бурий / бордово-червоний / темно-зелений / рожевий / салатовий / світло-рожевий / темно-синій / чорний
Витримувана вага 3 / 5 / 6 / 7 / 8 / 10 кг