Пакет паперовий ламінований

Опис

Міцні паперові пакети з повнокольоровим друком та різними видами ламінування. Оптимальні для більшості потреб пропорції та розміри.
Зручний калькулятор покаже підсумкову суму та варіанти зміни вартості в порівнянні з вже обраним набором опцій.

Розкішні подарункові пакети

Вибір упаковки важливий для бізнесу, правильна упаковка підвищує цінність товарів, створює враження та підвищує цінність компанії. Подбайте, щоб кожен контакт з клієнтом запам'ятався, щоб люди поверталися знову і знову.

Особисте спілкування закінчується, коли товар передають покупцю, паперові пакети компанії ПакХаб збережуть товар і нагадають у потрібний момент продавця. Незалежно від того, хто ваші клієнти, у роздрібній торгівлі або у В2В, берете участь у торгових виставках або продаєте товари на ярмарку ремесл, або на відкритому ринку, легко виділитися з паперовими пакетами компанії ПакХаб.

Найчастіше використовуються паперові пакети з ручками. ПакХаб пропонує створити дизайн пакета в конструкторі, замовити дизайн або вибрати пакет із попередньо надрукованим фоном. Персональний друк на паперових пакетах — це не даремно витрачені на рекламу гроші, оскільки покупці рекламуватимуть продукт.

Замовляйте виготовлення паперових пакетів у компанії Пак Хаб: економічні крафт-пакети з ручками, еко-сумки або дорогі "євро пакети". У конструкторі ПакХаб легко вибрати необхідні опції та сконструювати той пакет, який необхідний. Ламінація, вид паперу, тип ручки, розмір та формат, вибирайте потрібні опції та отримайте потрібну упаковку від Пак Хаб.

Пропонуємо паперові пакети для ресторанів, кафе, виставок, промо та торгівлі.

Для зручності клієнтів компанія Пак Хаб пропонує розробку дизайну, прорахунок бажаного виробу, використання для друку власного макета чи дизайну в конструкторі з чистого листа або заздалегідь підготовленими шаблонами. Вибір матеріалів від натурального та органічно виглядаючого коричневого крафт-паперу до чистого кристально білого льону.

Пак Хаб пропонує такі паперові пакети:

Паперовий пакет найменшого розміру, сумочка розміром з дорогоцінний камінь, розмірами 90x120x80 мм, підходить для прикрас, дрібничок і цукерок. Популярні серед покупців два розміри - це паперові пакети розміру Cub і Vogue. Ці розміри використовуються в ритейлі та підходять для торгівлі, парфумерії, одягу, сувенірів та інших товарів. Середні паперові пакети розміром 170x240x70 мм і 240х360х90 мм підходить для футболок, шарфів або посуду. Паперовий пакет формату Vogue розміром 400x300x120 мм або 300x400x120 мм культовий для магазинів одягу та підприємств, пов'язаних з модою. Також пропонуємо пакет для пакування напоїв 125x400x110 мм.

Параметри

Розміри 90x120x80 мм
125x400x110 мм
170x240x70 мм
240x360x90 мм
300x400x120 мм
400x300x120 мм
Матеріали Крейдований папір 170 г/м кв., 200 г/м кв., 250 г/м кв.