Політика продаж

Ми раді вітати в нашому магазині і офісі клієнтів з різноманітними потребами, фізичних і юридичних осіб. Ми готові запропонувати спеціальні умови оплати, поставки, і високу якість нашої продукції.

Дана політика продажів грунтується на додатоку 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994р. №172 про перелік товарів належної якості не підлягають обміну (поверненню). Пропонуємо ознайомитися з публічною офертою компанії PackHub:

Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією «packhub.com.ua», далі за текстом — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту — «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://packhub.com.ua (далі,« Інтернет-сайт »).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, відповідно до умов, в терміни і за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення: * «товар» — поліграфічна, рекламна продукція, комплектуючі та супровідні предмети і документи; * «Інтернет-магазин» — відповідно до Закону України «про електронну комерцію» , засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди. * «Продавець» — компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті. * «Покупець» — фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче. * «замовлення» — вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі: — добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині; — самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині; — оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині; — обробка і передача замовлення у власність Покупцеві на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний або виготовляється під замовлення.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право вимагати замінити його товаром аналогічної моделі (в разі наявності такого), відмовитися від даного товару, анулювати замовлення, вимагати і одержувати повернення передоплати за товар (у разі здійснення такої передоплати Покупцем).

Порядок оплати замовлення

5. При першому замовленні понад 1000 грн. – до роботи приступаємо тільки після передоплати у розмірі 30% від загальної вартості замовлення.

Післяплатою

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії або в офісі інтернет-магазину за готівковий розрахунок в гривнях.

5.2. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Оплата через Приват 24

5.3. Оплата здійснюється перенаправленням Покупця на сайт https://www.privat24.ua/, для здійснення оплати за допомогою платіжної картки ПріватБанк.

5.4. Прі не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

(пофиксить переход)

Оплата через Liqpay

5.5. Оплата здійснюється перенаправленням Покупця на сайт https://www.liqpay.ua/, для здійснення оплати за допомогою платіжної карт VISA і Mastercard.

5.6. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Оплата, за допомогою Рахунок Фактури

5.7. При оформленні замовлення клієнт вибирає метод оплати — «Рахунок Фактура», на сайті Продавця формується Рахунок Фактура, яку Покупець оплачує за допомогою власного ПО Клієнт Банк або через відділення банку.

5.8. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній або безпосередньо за вказаною адресою, де здійснюється видача (передача) замовлення (-нь). Для цього, при оформленні замовлення, Покупець вибирає варіант доставки, транспортну компанію, кур'єрську доставку або самовивіз.

6.2. У разі вибору опції «забрати товар», Покупець самостійно забирає товар на складі Продавця, тобто здійснює самовивіз товару.

6.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно із законодавством України.

Права та обов'язки сторін

7.1. Продавець має право: в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний: — своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право: — оформити замовлення в Інтернет-магазині; — оформити електронний договір; — вимагати від Продавця виконання умов цього Договору; — вимагати заміни або повернення оплати за неякісний товар. Умови і правила повернення товару Продавцю см. Вище.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за: — змінений виробником зовнішній вигляд Товару; — за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей; — за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення; — за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю; — за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет; — за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів — IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті www.packhub.com.ua

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця надається на без оплатній основі.

9.7. Інформація, яку надає Покупець, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення товару належної якості

Повернення товару / послуги: Наша компанія пропонує товари та послуги на вимогу. Тому повернення товару або відмова від послуги можливі в разі, обґрунтованої підозри у неякісному виготовленні продукції або неякісне надання послуги. До таких особливостей, які можуть бути аргументом для неприйняття наших товарів і послуг є: невідповідність матеріалу зазначеному в заявці (узгодженні), невідповідність формату (розміру) більш ніж на 5%, невідповідність кольору (явне візуальна невідповідність і відмірена різниця dЕ> 5), відсутність одного або декількох кольорів на відбитку, явно неякісний друк (полошення, муар, вищипування). Також причиною повернення може бути пошкодження товару на нашому виробництві / складі, яке не може бути виправлено без збитку товару. Також неможливість отримання товару в зазначені терміни з нашої вини (в межах нашого виробництва / складу / офісу).

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару неналежної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму, за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

10.4 Правила повернення товару — https://packhub.com.ua/uk/pravila-povernennya-tovaru.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною 6 статті 11 Закону України «Про електронну комерцію».

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України. Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин packhub.com.ua має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.