Розробка дизайну

Новинка!

Опис

● Вказана мінімальна вартість дизайну, яка може змінюватись в залежності від складності обробки. ● Остаточну вартість узгоджуємо на початку роботи. ● Робота по створенню макета починається після оплати.

Дизайн візиток

Тип макета

Ціна

Термін розробки

Візитки класичні 150-200 грн 2-3 робочих дня
Євровізитки 150-200 грн 2-3 робочих дня
Інстаграм візитки 200 грн 2-3 робочих дня
Подвійні візитки 350 грн 2-3 робочих дня

Дизайн шевронів

Тип макета

Ціна

Термін розробки

Шеврон нагрудний 150 грн 2-3 робочих дня
Шеврон круглий 175 грн 2-3 робочих дня
Шеврон нарукавний 175 грн 2-3 робочих дня
Шеврон прямокутний 175 грн 2-3 робочих дня

Дизайн банерів

Тип банера

Ціна

Термін розробки

Для зовнішньої реклами 500 грн 2-3 робочих дня
Інтер'єрний 450 грн 2-3 робочих дня

Дизайн Х-банера

Розмір банера

Ціна

Термін розробки

80 х 180см 450 грн 2-3 робочих дня
100 х 200см 450 грн 2-3 робочих дня
120 х 200см 450 грн 2-3 робочих дня

Дизайн наліпок

Тип наліпки

Ціна

Термін розробки

Біла плівка, прямокутна 200 грн 2-3 робочих дня
Біла плівка, кругла 200 грн 2-3 робочих дня
Біла плівка, фігурна 250 грн 2-3 робочих дня
Прозора плівка, прямокутна 250 грн 2-3 робочих дня
Прозора плівка, кругла 250 грн 2-3 робочих дня
Прозора плівка, фігурна 300 грн 2-3 робочих дня
Металізована, прямокутна 250 грн 2-3 робочих дня
Металізована, кругла 250 грн 2-3 робочих дня
Металізована, фігурна 300 грн 2-3 робочих дня

Розробка дизайну

Якщо вашою метою є створення імпресивної, виразної та незабутньої друкованої продукції, скористайтесь нашою послугою для формування макета поліграфічних матеріалів. Досвідчені дизайнери PackHub глибоко проробляють кожну деталь, щоб забезпечити високу якість друкованої продукції, яка стане ефективним маркетинговим інструментом, що приносить радість та позитив.

Якщо ви бажаєте замовити дизайн візиток, брошур, листівок, сувенірів або будь-якої іншої продукції, звертайтеся до дизайнерів ПакХаб. Наші експерти розроблять вишуканий макет, створять грамотну структуру для одно- та багатосторінкових публікацій, враховуючи розташування тексту та колірні рішення.

ПакХаб — інтернет-друкарня, яка пропонує комплексне рішення у сфері розробки макетів, створення унікального та впізнаваного іміджу компанії, корпоративного стилю товарів та послуг. Ми також готові запропонувати дизайн для сувенірної продукції, таких як шеврони, наклейки, килимки для комп'ютерних мишок, магніти та паперові пакети. Наша основна мета – забезпечити високу якість та індивідуальність у кожному дизайнерському рішенні.

Що робить онлайн-друкарню ПакХаб вартої уваги?

  • Ми пропонуємо вигідні тарифи на дизайн поліграфічних виробів.
  • У нашій інтернет-друкарні діють фахівці, які глибоко розуміють мистецтво дизайну друкованої продукції, а також технічні нюанси розробки макетів для різних груп продуктів.
  • Пропонуємо кілька варіантів дизайну, враховуючи всі побажання та рекомендації клієнта, і готові вносити будь-які коригування до макету на вимогу.
  • Дотримання термінів виконання замовлень є невід'ємним обов'язком, на який ми звертаємо особливу увагу.

Як здійснити замовлення створення макета поліграфічної продукції?

Для того, щоб замовити онлайн дизайн поліграфії, дотримуйтесь простих кроків. Натисніть кнопку "Замовити", яка активує процес. У спеціальній формі напишіть ваше технічне завдання для розробки макета. Якщо ваш макет містить текст, надайте його у формі, зручній для копіювання. Це може бути текстовий документ або прямо вписаний у форму текст. Щоб виключити помилки, наші дизайнери не робляють ручний набір тексту з зображень, а використовують лише варіант, що копіюється. Також вам потрібно завантажити логотип, якщо він є, і всі потрібні зображення чи фотографії. Будь ласка, вкажіть свої переваги за стилем, колірним рішенням, розташуванням тексту та зображень.

Замовлення по створенню макета починаються після передоплати. Після надходження оплати дизайнер приступить до роботи над проектом. У домовлені терміни ви отримаєте запропонований варіант макету. Якщо він повністю задовольняє вас, ви можете затвердити його, написавши "Стверджую" в обговоренні макету. Якщо з'являться зауваження, просто вкажіть в обговоренні. Дизайнер внесе відповідні коригування до макету або надасть нову версію макета, але не більше 3 разів. Весь процес спілкування між вами та дизайнером буде збережено в обговоренні макета. Після схвалення остаточного макета дизайнер передасть вам файли.

Якщо пізніше ви вирішите замовити друк продукції на основі створеного макета через нашу інтернет-друкарню, вам потрібно буде розмістити замовлення на сторінці відповідного продукту, вибравши зелену кнопку "Завантаження макета".

Чи можна замовити дизайн не замовляючи продукт?

Так, зареєструвавшись на сайті ви можете замовити окремо розробку дизайну наших товарів.

Які вимоги висуваються для розробки макету?

При замовленні розробки дизайну замовник вказує у спеціальному полі чіткі та докладні побажання щодо майбутнього макета, а також завантажує відповідні зображення, фотографії чи їх описи. У випадку, якщо в макеті використовуватиметься текст, він повинен бути наданий у вигляді, зручному для копіювання, у текстовому документі, або текст слід написати прямо в обговоренні макету. Для рекламних матеріалів потрібно надати короткий інформаційний опис конкретної діяльності чи продукції. Щодо завантажуваних зображень, слід враховувати такі вимоги:

  • Підтримувані формати: JPG, PNG, PDF, TIFF, PSD, CDR, Ai (без стиснення), EPS;
  • Роздільна здатність повинна бути не менше 300 dpi;
  • У деяких випадках можливий розгляд зображень з нижчою роздільною здатністю, але в такому випадку розміри зображення мають бути відповідно більшими. Рішення про можливість застосування зображення приймається дизайнером, який може запросити заміну зображення;
  • Зображення не повинно містити вбудований текст.

Чи можна відтворити мою візитку, виходячи з наданого малюнка (фотографії) з високою точністю?

Так, звичайно. Однак слід врахувати, що замовлення з таким запитом: [«Відтворюйте аналогічно» + зображення] у зв'язку з фактичним перемальовуванням підлягають оплаті за подвійним тарифом за послуги "Розробки макета".

Чи можу я очікувати індивідуального підходу під час замовлення дизайну, чи ви просто вставите мої дані в готовий шаблон?

Так, абсолютно. Під час послуги з розробки макета акцент робиться саме на персональний підхід. Дизайнер творитиме унікальний макет спеціально для вас. Ви можете надати всі необхідні графічні та текстові матеріали, які дизайнер втілить у макеті.

Як можна затвердити розроблений дизайн макету?

Для підтвердження макету достатньо написати «Підтверджую» та вказати номер версії, яку ви затверджуєте, у розділі обговорення. Всі створені макети та пропозиції зберігатимуться в цій галузі, тому у разі неясностей завжди можна повернутися та оцінити, як саме виглядав підтверджений макет.

Чи надішлють мені макет через електронну пошту?

Дизайнер надішле готовий для друку макет на вашу зареєстровану електронну пошту. Також цей макет буде доданий для обговорення вашого замовлення. Важливо, щоб ви зберегли макет на свій комп'ютер, щоб мати доступ до нього в будь-який зручний час. На жаль, ми не можемо зберігати макети клієнтів довше, ніж потрібно для друку.

Чи ви можете виконати написання тексту для брошури (флаєра, плаката та аналогічних матеріалів) замість мене?

На жаль, ми не надаємо послуги з написання текстів, корекції орфографії та пунктуації, перекладу іншими мовами, а також переписування та перемальовування текстів з використанням доданих зображень. Текст для макета має бути наданий замовником і не піддається редагуванню з боку дизайнера. Можлива лише зміна шрифту, кольору, розміщення та компонування тексту. Орфографія та пунктуація оригіналу зберігаються. Замовник надає текст у вигляді текстового файлу з чіткою структурою, вказуючи, які частини тексту призначені для конкретних сторін і/або сторінок. У певних випадках текст може бути наданий без явної структури, і в такому разі дизайнер сам вирішує, як і де розмістити текст, але будь-які зміни в тексті розглядаються як додаткові редагування макета.

Чи потрібно мені оплачувати повну вартість створення макета, якщо потрібно лише внести зміни до контактних даних (ПІБ, посада тощо)?

У разі, якщо макет був спочатку розроблений через наш сервіс, внесення змін до тексту макета оцінюватиметься як 50% від вартості початкової розробки макета. Макети, створені поза нашою онлайн-друкарнею, не можуть бути піддані редагуванню та правкам. Натомість у вас є можливість замовити створення аналогічного макета з оплатою повної вартості за розробку дизайну.

При необхідності внести зміни лише до контактних даних (ПІБ, посада і т. д.), мені потрібно буде оплачувати повну вартість розробки макета?

Якщо спочатку макет було створено через наш сервіс, то внесення змін до тексту макету коштуватиме 50% вартості початкової розробки макету. Макети, які були розроблені поза нашою онлайн-друкарнею, не можуть бути відредаговані або піддані правкам. У таких випадках ви зможете замовити створення аналогічного макета з повною оплатою за розробку дизайну.

Чи можете додати QR-код у дизайн макету?

Безперечно, ми можемо це зробити. Для цього клієнту необхідно надати дані для створення QR-коду у формі, придатній для копіювання (посилання на веб-сайт, номер телефону, контактну інформацію тощо). Якщо ви бажаєте, щоб QR-код органічно вписувався в загальний дизайн виробу, будь ласка, повідомте про це додатково. Крім того, у вас є можливість надати нам самостійно згенерований QR-код. Для цього просто прикріпіть його в окремому файлі. Ми вставимо QR-код у ваш макет у вигляді білого квадрата з кодом, без внесення змін до іншого дизайну. Місце розташування QR-коду визначається вашими вказівками. Зчитування QR-коду буде залежати від ваших налаштувань монітора. Слід враховувати, що ми не несемо відповідальності за некоректне зчитування QR-коду, оскільки ми розглядаємо його як графічний елемент та не гарантуємо абсолютну читаність.