Штендер рекламний, мимохід ЕКОНОМ

Новинка!

Опис

● Металева конструкція зі змінним рекламним банером із друком. ● Естетична та зручна система монтажу. ● Базова конструкція чорна, по узгодженню можливі інші кольори.

Рекламний штендер "мимохід" ЕКОНОМ зі змінними банерами

Штендер рекламний ЕКОНОМ, є носієм інформації та служить для привернення уваги до певного місця, продукту, послуги чи події.

  • Компанія ПакХаб пропонує міцний та стабільний рекламний штендер, стійкий та надійний, щоб витримувати зовнішні впливи, включаючи вітер, дощ та механічні навантаження. Він виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечують довговічність та довговічність конструкції, а також дозволяє легко змінювати інформаційний банер.
  • Рекламна інформація на штендері легко читається та видима з відстані. Завдяки друку насиченими, атмосферостійкими фарбами, шрифти та зображення є достатньо контрастними, щоб привернути увагу перехожих та забезпечити гарну читаність навіть на відстані.
  • Штендер має привабливий та професійний зовнішній вигляд. Ви можете погодити дизайн та кольорову гаму з брендом та метою реклами. Використовуйте конструктор макетів та шаблони від компанії ПакХаб, з якісними графічними зображеннями та сучасним дизайном, що допоможе привернути увагу та створити позитивне враження.
  • Штендер для зовнішньої реклами виробництва компанії ПакХаб практичний та функціональний, зручний у використанні та надає можливість легкої заміни інформації. Він має механізм швидкої зміни вінілового банера або жорсткої панелі з рекламними повідомленнями (Штендер рекламний ПРЕМІУМ).
  • Рекламна конструкція штендер має оптимальний розмір, щоб бути помітним, але не надто громіздким.
  • Штендер витримує різні погодні умови, включаючи сонячне випромінювання, дощ, сніг та вітер. Матеріали та покриття стійкі до ультрафіолетового випромінювання та корозії.
  • Для використання штендера на різних місцях, він виконаний досить легким для зручного транспортування, зберігаючи при цьому стійкість.
  • Штендер від ПакХаб завдяки змінному зображенню відповідає будь-якому загальному стилю та іміджу бренду, а також передає необхідне рекламне повідомлення. Він оперативно узгоджується з маркетинговими стратегіями та цілями компанії.

Враховуючи ці вимоги та критерії якості, вибрати рекламний штендер від компанії ПакХаб, який найкраще відповідає вашим потребам та очікуванням

Розміри: 64х115х80см (±0.5см), видиме поле зображення, 59.8х99.5см
Матеріали: труба металева квадратна 20х20мм, литий ПВХ банер склеєний у рукав
Тип друку: повноколірний цифровий УФ друк, світлостійкий
Орієнтація: вертикальна
Кількість: від 1 шт.
Термін виготовлення: 5 робочих дні
Доставка: У відділення Нової пошти. Кур'єрська доставка Новою поштою.

Надаючи макет для друку, перевірте його відповідність
наступним параметрам:

Розміри макетів масштабу 1:1.

У макеті необхідно передбачити вильоти під обріз із кожної сторони по 5 мм.
Написи, картинки та інші важливі елементи слід розташовувати не ближче ніж 5 мм від краю макета, з урахуванням вильотів.
Файли надаються без міток різу, хрестів суміщення, шкал та інших допоміжних елементів. 

Колірна модель CMYK. При отриманні іншої колірної моделі перетворюємо файл CMYK.
За замовчуванням використовується колірний профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI). Якщо файл отримано з іншим профілем, його буде перетворено на профіль за замовчуванням. Відсутність профілю означає використання профілю за замовчуванням.

Роздільна здатність файлу рекомендується 300 dpi.

Прозорості у файлі – неприпустимі.

Шрифти – у кривих.