ВІЗИТКИ

Візитівки онлайн

Замовити візитівки онлайн

Друк візитівок на замовлення з ПакХаб швидко і дешево. Пропонуємо візитівки замовити онлайн на сайті ПакХаб і скористатися опціями замовлення візитівок – створити власний шаблон візитки, змінити наявний в системі шаблон, завантажити файл візитівки готовий до друку, або замовити дизайн візитки онлайн. Розмір (формат) візитівки для друку може бути стандартний 50х90мм, або евро 55х85 мм. Також пропонуємо візитівки подвійні горизонтальні та вертикальні 100х90мм и 180х50мм..

Ціна на візитні картки онлайн в залежності від опцій, що вибираються. Ви відразу бачите скільки коштує візитка.

Компанія PackHub виконує друк візитних карток в Києві на професійному друкарському обладнанні цифровим і офсетним способами друку. Маємо можливість роздрукувати візитівки з білим кольором, а також прозорі візитівки на замовлення. Білий колір потрібен як підклад під друкарські елементи на кольорових і прозорих паперах і плівках. Друк без використання білого кольору на таких матеріалах не краще рішення, через те що яскравість виробу буде дуже низька. Замовляйте візитівки друк недорого на сайті PackHub. Пропонуємо візитки шаблони, — це попередньо підготовлені тематичні шаблони для візитівок в яких ви просто замінюєте текст, зображення, фон і додаєте необхідні дані, отримуючи, таким чином, дизайн візитівки безкоштовно. Існують візитки шаблони фон, в яких ви додаєте всю іншу інформацію, або візитки шаблони порожні і інші шаблони.

Як замовити друк візитівки:

Пропонуємо 3 варіанти виготовлення візитних карток на сайті ПакХаб:

 1. Створити дизайн візитки власноруч з допомогою конструктора візиток онлайн. Пропонуємо замовникам скористатися нашим безкоштовним конструктором візитівок з вбудованими шаблонами, які можна змінювати на власний розсуд. Наш конструктор візитки онлайн дуже простий і зрозумілий користувачу, також надаємо консультації щодо користування і допомагаємо оформити замовлення. Головна перевага використання конструктора візиток PackHub — економія на послугах дизайну і відсутність необхідності пояснювати що ви хочете від дизайнера, ви самі визначаєте який потрібен дизайн, якій папір та інше. І економите час!
 2. Замовити друк візитки використовуючи наявні файли для друку. Якщо у Вас є файли для друку візитівки, то достатньо просто завантажити їх використовуючи опцію завантаження макету.
 3. В разі якщо ви хочете візитівки не маючи макету і не маєте бажання самостійно розробляти дизайн візитівки з безкоштовним онлайн конструктором візитки, ми розробимо для вас макет візитки. Наші дизайнери підготують макет візитівки для друку з урахуванням ваших побажань. Обирайте опцію — замовити дизайн.
 4. І нарешті 4 варіант — замовити прорахунок. Якщо ваше замовлення нестандартне, опишіть те що ви хочете отримати і відправте нам форму зворотного зв’язку використовуючи розділ замовити прорахунок візитки.

Матеріали для друку візитних карток і додаткові опції:

Надрукувати візитки в типографії PackHub можна на більш ніж 100 видах паперу. Друкуємо на стандартних (крейдований папір),  дизайнерських, синтетичних і прозорих матеріалах. Дизайн і друк візитівки пов’язані, враховуйте матеріал для друку. При використанні кольорових і дизайнерських паперів для друку візитівок, необхідно пам’ятати що бажано використовувати білий підклад. Друкуємо візитки білим кольором, навіть на чорних паперах, наприклад Плайк. Ціну на друк візитки ми пропонуємо відразу, першочергово показуємо вартість на стандартних матеріалах, при виборі інших паперів і способів друку відображається різниця та реальна підсумкова вартість накладу. Надаємо безкоштовно макет візитки шаблони для розробки самостійного дизайну.

Онлайн конструктор візиток:

Зробити дизайн онлайн конструктор візитки на сайті PackHub. Заощаджуйте час і гроші, обирайте шаблон візитки онлайн і створюйте макет візитки самостійно. Конструктор візиток безкоштовний. Макети і шаблони також безкоштовні. Використання конструктора і шаблонів візиток онлайн просто і швидко на сайті ПакХаб. Тепер зробити візитну картку дуже просто. Роздруківка візиток та їх отримання виконуються максимально швидко.

 • Відгук клієнта Тетяна Чала про

  Доброго дня, щиро вдячна за допомогу в оформлені візиток. Дизай підібраний чудовий. Дякую команді PackHub. Рекомендую. Хай щастить!!!

  Тетяна Чала
  майстер манікюра
 • Менеджер Дмитро, то скарб! Все зробив швидко і якісно, візитки дуже високої якості! Раджу!

  Ірина Безпалюк
  Дитячий Центр управляюча
 • Дякую Вам за візитки!
  Гарна якість, швидкий друк і доступна вартість✅
  Буду звертатися до Вас і надалі!

  Аніта
  Створюю вироби з полімерної глини, за освітою - філолог
Середня оцінка : 5.0 з 5 на підставі 11 відгуків. Усі Відгуки →