Календарі-будиночки перекидні

Новинка!

Розміри календарів у готовому вигляді: 210х110х80мм (ширина х висота х основа), 150х160х80мм (ширина х висота х основа)
Папір: крейдований матовий щільністю 350 г/м²
Друк: цифровий кольоровий односторонній; основа не задруковується
Кількість: від 1 шт.
Термін виготовлення: 2-5 робочі дні, при кількостях понад 20 шт. строк виробництва уточнюйте
Кількість сторінок в макеті: 13 (титульний аркуш + 12 місяців)
Доставка: У відділення і поштомати Нової пошти. Безкоштовна доставка у поштомати Нової пошти при замовленні від 200 грн. Кур'єрська доставка Новою поштою. Пункт видачі у Києві

Друк перекидних календарів за макетами та з розробкою дизайну

Перекидні календарі на замовлення – висока якість та низька ціна! Компанія PackHub працює на ринку протягом багатьох років і має значний досвід. Друк перекидних календарів здійснюється на крейдованому матовому папері. Вироби складаються з 13 листів, один із яких є титульним. Для досягнення чудових результатів використовується цифровий друк. Картинки виходять яскравими та соковитими, не стираються та не вигоряють на сонці.

Перекидний календар на замовлення – корисний подарунок

Календарі настільні перекидні на замовлення – вироби, які виконують кілька функцій. Це оригінальна прикраса столу та ненав'язлива реклама. Календар завжди бачать потенційні клієнти. Тому за його допомогою формується позитивний імідж, зміцнюються ділові зв'язки з партнерами по бізнесу та підвищується впізнаваність бренду.

Виготовлення календарів на замовлення – те, чому ми приділяємо багато уваги. Фахівці прислухаються до побажань клієнтів та пропонують цікаві ідеї. Ви можете перекидний календар замовити, обравши відповідний шаблон із великої колекції. Якщо потрібний оригінальний сувенір, виготовлений з урахуванням усіх запитів, розробляється унікальний дизайн.

Календарі настільні перекидні на замовлення на найкращих умовах!

PackHub – компанія, з якою вигідно співпрацювати з різних причин. Друк календарів перекидних не займає багато часу, тому клієнтам не доводиться довго чекати. Ми працюємо якісно та оперативно. Календарі настільні перекидні продаються за доступною ціною і добре справляються зі своїми функціями!

Календарі-будиночки перекидні

Календар-будиночок перекидний 2022 у Києві знайомий практично всім, бо цей популярний поліграфічний продукт можна зустріти в будь-якому офісі, адже ним користуються і в різних сферах діяльності, і в повсякденному сімейному житті. Назва календар-будиночок не випадкова – цей невеличкий календар дійсно нагадує будиночок або навіть курінь із широкою стійкою основою.

Щільний крейдований матовий папір щільністю 350 г/м2 з трьома згинами, які називаються бігами, – ось і готовий календар-будиночок (точніше, каркас цього невеликого, але дуже популярного календаря). Як листя й гілки вкривають справжні будиночки-курені, так і власне календарний блок, який складається з перекидних аркушів, вкривають каркас календаря-будиночка. Календарний блок друкується на крейдованому матовому папері щільністю 150 г/м2, а кріпиться до основи білою металевою пружиною по верху.

Чим можна пояснити популярність невеликого й нескладного перекидного будиночка-календаря? Цей календар невеликий, тому не вимагає багато місця; цей календар стійкий, тому не перевертається; цей календар ергономічний, тобто зручний і не вимагає ніяких зусиль при використанні. Незаперечні переваги календаря-будиночка перекидного 2022 – календарна сітка з великими цифрами (окремо на кожен місяць); можливість персоналізувати календарну сітку, тобто зробити її індивідуальною, виділивши не тільки вихідні й державні свята, але й будь-які інші важливі для конкретної людини чи підприємства дати; можливість робити записи й замітки просто на сторінці календарного блоку (іноді це важливо, коли потрібно щось терміново записати).

Календар-будиночок перекидний 2022 у Києві давно використовується не тільки як календар і страж часу, але і як недорога ефективна реклама. Крім того, такі перекидні календарі-будиночки стали традиційним подарунком на Новий рік або фірмовим сувеніром. Логотип і слоган, назва й контактна інформація, іміджеві зображення і фото продукції будуть нагадувати про вашу компанію протягом усього року.

Непогана ідея напередодні Нового року зробити тираж, прикрашений символом року, – такий календар-будиночок перекидний 2022 у Києві може стати непоганим сувеніром або доповненням до основного подарунка.