КАЛЕНДАРІ

Друк календарів на замовлення

Замовити календарі за вигідною ціною!

PackHub - українська компанія, що займає лідируючі позиції на ринку. Друк календарів на замовлення є напрямком, якому ми приділяємо пильну увагу. До нас можна звернутися, озвучити свої побажання та отримати найкращий результат. Ми виготовляємо корисні та оригінальні сувеніри, яким завжди є застосування. Роботу виконують професіонали, які мають досвід і знання. У них завжди багато цікавих ідей та пропозицій!

Виготовлення календарів на замовлення – наша спеціалізація

Якщо Вам потрібна друкарня, друк календарів можна довірити нам. Про таке рішення Ви не пошкодуєте, тому що співробітники компанії відповідально ставляться до поставлених завдань та дотримуються термінів. Можна обрати шаблон і внести дані або замовити унікальний дизайн календаря. У другому випадку макет розробляється з урахуванням побажань клієнтів.

Виготовлення календарів – комплексний процес, що складається із кількох етапів. Спочатку визначаються цілі, розробляється загальна концепція та створюється макет. Потім клієнт підтверджує все і починається робота з втілення ідей у реальність. Друк квартальних календарів здійснюється на сучасному обладнанні та з урахуванням особливостей технологічного процесу. На завершальному етапі виконується постдрукарська обробка. Готові вироби відправляються до різних міст України за допомогою транспортної компанії Нова пошта.

Календар на замовлення – величезний вибір варіантів на будь-який смак! Ми виготовляємо вироби у широкому асортименті та з гарантією якості. На сайті PackHub можна підібрати відповідні рішення, залежно від тематики свята та від події. Ми виконуємо друк календарів із логотипом для власників бізнесу. Це відмінний варіант, якщо потрібно організувати ефективну рекламну кампанію, зробити приємний презент діловим партнерам або порадувати офісних співробітників. 

Виготовлення календарів із логотипом є затребуваною послугою, тому що за допомогою брендованої продукції вирішуються важливі завдання:

 • збільшуються продажі;
 • підвищується лояльність покупців;
 • зміцнюються ділові зв'язки;
 • розширюється клієнтська база;
 • формується позитивний імідж;
 • підвищується впізнаваність торгової марки.

Дизайн та друк календарів різних видів

Великий асортимент пропозицій – наша перевага. У друкарні можна замовити друк календарів квартальних, настільних, перекидних. Варіантів достатньо, тому клієнти обирають те, що їм підходить та влаштовує за всіма параметрами. Щоб Ви краще у всьому розібралися, розповімо про види календарів докладніше.

Настінні фотокалендарі

Фотокалендарі – презенти, які дарують родичам, друзям та співробітникам компанії. Їхня головна особливість полягає в тому, що можна підібрати фотознімки та виготовити оригінальний сувенір. Друк настінних календарів на замовлення виконується цифровим способом. Такий варіант має вагомі переваги, під якими мається на увазі оперативність, повнокольорові зображення, доступна ціна.

Замовити дизайн календаря у нас просто. У конструкторі шаблонів представлені різноманітні варіанти: Новий рік, сім'я, найкращі спогади, фотосесія, подорожі. При виготовленні сувенірів використовується крейдований папір. Для кріплення на стіну передбачається ригель. Орієнтація листів може бути вертикальною чи горизонтальною. Календар на замовлення виготовляється за 1-2 робочі дні.

Календарі-плакати

Це окрема категорія виробів, які мають великий попит. Календарі плакати є бюджетними варіантами. У них поєднується практичність та низька ціна. Такі сувеніри часто дарують співробітникам компаній, а також роздають на виставках, презентаціях. Календарі-плакати займають своє місце на стіні та протягом цілого року нагадують про бренд. Це ненав'язлива реклама, завдяки якій забезпечується просування бізнесу.

Замовити календарі на сайті PackHub – це не проблема. Ми виготовляємо вироби у різних розмірах, з крейдованого паперу та паперу City-light. Друк календарів, ціна яких є прийнятною, здійснюється на основі готового шаблону або індивідуального макета. Плакати підходять для Дня народження, для весілля, для ювілярів. Ще сувенірна продукція використовується у рекламних цілях. Можна замовити календар з фото, назвою або слоганом компанії і таким чином розширити цільову аудиторію.

Календарі-будиночки

Настільні календарі на замовлення – вироби, яким часто віддають перевагу керівники невеликих компаній та корпорацій. Їх особливість - основа з трикутним перетином. Календар-будиночок на замовлення виготовляється у кількості від 10 штук. Для досягнення найкращих результатів використовується цифровий друк. Це технологія, яка чудово себе зарекомендувала та ідеально підходить для створення сувенірів.

Друк настільних календарів з нашою допомогою здійснюється в стислі терміни. Клієнти обирають шаблони із колекції (з Новим роком, Love Story, реклама) або замовляють розробку індивідуального макета. Друк календарів настільних актуальний в різних випадках. Це може бути виготовлення презентів для колег по роботі або для бізнес-партнерів.

Календарі-будиночки перекидні

Друк перекидних календарів – ще одна спеціалізація. У виробах передбачається 13 аркушів разом із титульним. В якості витратних матеріалів використовується матовий крейдований папір. Друк календарів перекидних займає небагато часу. Все залежить від тиражу. Можливе виготовлення сувенірів у кількості від 1 штуки.

Якщо Ви хочете висловити подяку діловим партнерам або показати хороше ставлення до співробітників, календар із фотографіями на замовлення – чудова ідея! Оберіть шаблон і відредагуйте його в конструкторі або скористайтеся допомогою наших дизайнерів. Фахівці візьмуть до уваги всі моменти, починаючи з кольорової гами та закінчуючи стилем. Виготовлення календарів на замовлення з фото виконується за розумною ціною та з доставкою по Україні.

Замовити календарі у друкарні PackHub – найкраще рішення!

Чому? Назвемо наші головні переваги:

 1. Професіоналізм - співробітники компанії є майстрами своєї справи. У роботі вони використовують увесь свій досвід, вигадують незвичайні ідеї та втілюють їх у життя. Дизайн календарів розробляється на основі індивідуальних побажань та фірмового стилю.
 2. Низька вартість виготовлення календарів – ціна виробів Вас приємно здивує. Для постійних та оптових клієнтів діють індивідуальні пропозиції.
 3. Оперативність – можливий терміновий друк календарів. Ми йдемо назустріч клієнтам та швидко вирішуємо завдання.
 4. Сучасне обладнання – у нашому розпорядженні є все необхідне для виконання роботи. Мається на увазі інноваційне обладнання, що відрізняється функціональністю та високою продуктивністю.
 5. Різноманітність варіантів – можна замовити корпоративний календар, плакат на стіну чи будиночок. У кожному разі підбирається найкращий варіант, виходячи із запитів клієнтів.

Замовляйте друк календарів із фото у нас!

Перегляньте наші пропозиції та оберіть квартальні календарі або інші сувеніри! Ми виготовляємо унікальні вироби, які відрізняються красивим зовнішнім виглядом та практичністю. Можна замовити дизайн календаря та скористатися готовим шаблоном. Якщо потрібно щось оригінальне, співробітник PackHub із радістю візьметься за цікаве завдання та розробить макет так, яким Ви бажаєте його бачити!