Календарі-плакати

Формати календарів: А3 – 297х420мм, А2 – 420х594мм, А1 – 594х841мм
Папір: — для формату А3 – папір крейдований матовий щільністю 200 г/м², для форматів А2-А1 – папір City -light щільністю 150 г/м²
Друк: календарі-плакати формату А3 – цифровий друк; календарі-плакати форматів А2-А1 – широкоформатний друк
Фарбовість: повноколірний друк
Наклад: від 1 шт.
Термін виготовлення: формат А3 – 1 робочий день; формати А2-А1 – 2 робочі дні
Доставка: У відділення і поштомати Нової пошти. Безкоштовна доставка у поштомати Нової пошти при замовленні від 200 грн. Кур'єрська доставка Новою поштою. Пункт видачі у Києві

Замовити календар плакат за низькою ціною

Календарі плакати – вироби, що відрізняються високою функціональністю. На сайті PackHub завжди можна замовити сувенірну продукцію та оформити доставку по Україні. Компанія виготовляє вироби у стислий термін та в будь-якому обсязі. Календар плакат розробляється за готовим шаблоном або з урахуванням конкретних запитів. У будь-якому випадку гарантується висока якість!

Календар постер – практичність та оригінальність

Календар настінний плакат – виріб, за допомогою якого вирішуються різні завдання. Мається на увазі не лише відлік часу та планування важливих справ. Постер календар виконує рекламну функцію. На ньому є багато місця для розміщення логотипу, назви компанії, слогану.

PackHub – друкарня, в якій можна замовити календарі різних видів. Ми дослухаємося до побажань клієнтів та створюємо найкращі умови. Красивий настінний календар плакат виготовляється з крейдованого та City-light паперу. На вибір представлено два варіанти: портретна та альбомна орієнтація.

Замовте плакат календар у PackHub!

Перегляньте колекцію готових шаблонів та відредагуйте їх у конструкторі або замовте розробку унікального дизайну. Календар настінний плакат буде виготовлений максимально швидко. Такий сувенір часто дарують на Новий рік, використовують весільні чи сімейні фотографії, рекламують товари та послуги. Календар плакат з фото прикрашає приміщення, нагадує про важливі події та сприяє ефективному просуванню компанії!

Календарі-плакати

Календар-плакат на 2022 рік вам потрібен? Звичайно, вам обов'язково потрібен календар-плакат на 2022 рік! Навіть якщо ви над цим ніколи не замислювалися, то календар-плакат 2022 вам все одно потрібен.

А що таке календар-плакат? Із назви зрозуміло, це і календар, і плакат відразу. Календар виконує свої традиційні функції, а плакат, він же постер, може виконувати рекламну роль, нести інформацію, бути соціальною рекламою й навіть особистим посланням. І дуже важливо, що плакат-календар – це просто красиво!

Пейзажі, жанрові сценки, фотопортрети – фантазію можна не обмежувати. Календар-плакат – це чудова реклама. Календарна сітка в поєднанні із зображенням, чи то продукція, чи імідж, – такий календар не загубиться серед інших. Плакат із календарною сіткою, тобто календар-плакат, буде дієвою рекламою і вдалим корпоративним подарунком до свята.

Уже задумалися над подарунками до Нового року? Надрукуйте календар-плакат 2022 із зображенням символу року – такі календарі-плакати в Києві традиційно прикрашають багато приміщень. Завжди до речі, завжди корисно й завжди красиво.

Календар-плакат із портретом – прекрасна ідея до будь-якого дня народження. А просто до свята замовте пейзаж або фото домашнього улюбленця. Дуже важливо, що календарна сітка може починатися з будь-якого місяця – так можна відзначити весілля, народження дітей, новий навчальний рік.

Розміри календарів-плакатів можна підібрати для будь-якого простору – від невеликого до величезного: