Крафт пакети кольорові з ручками

Опис

● пакети з крафт-паперу ● можливість обрати розмір і колір ● нанесення логотипу від 200 шт.

Крафт пакети з ручками від ПакХаб

Крафтові паперові пакети Пак Хаб — пропонуємо вибір з більш ніж 20 видів пакетів з ручками. Паперові пакети бурого або білого кольору, з можливістю друку. Для пакетів з розмірами 150х390х90мм та 200х240х80мм доступні кольори — бордовий, зелений, рожеві, салатовий, синій та чорний. На таких пакетах також можливий друк, але варто звернути увагу на те, що він змішується з кольором фону підкладки і змінюється. Для готових і кольорових стандартних паперових пакетів, ПакХаб пропонує наклейки різноманітних форм. Щоб замовити крафт пакет з паперу з наклейкою, перейдіть на цю сторінку. Щоб замовити пакет без ручок, перейдіть на цей продукт.

Друк на крафт пакетах

Друк на крафт пакетах можливий декількома технологіями, що застосовують залежно від — тиражу, бюджету, кількості кольорів. Нижче описані технології, які застосовуються для друку по паперових пакетах, доступні клієнтам компанії ПакХаб.

Флексографічний друк по пакетам

Технологія флексодруку пакетів з паперу використовується при тиражах від 10 000 шт. і вище. Це зумовлено технічними та технологічними особливостями технології — необхідністю виготовлення форм, технічним потребам на витрату матеріалів для приладки друкарської машини та пакеторобної машини. Технологія флексодруку  пакетів дорога при підготовці, але найменш затратна при великих тиражах. Розглядати такий спосіб друку по крафт пакетам варто, якщо покупець готовий покласти на склад 10000 пакетів або більше, тоді вартість одиниці продукції буде мінімальною.

Трафаретний друк пакетів

Такий спосіб друку використовується для нанесення зображень на готовий пакет. Трафаретний друк використовується для друку нескладних зображень, логотипів, слоганів, тексту.
Не використовується для друку картинок і багатобарвних (3 кольори і вище), у зв'язку зі складністю поєднання фарб і малою лініатурою друку. Ефективна при тиражах 100 — 10 000 виробів.

Цифровий друк на пакетах

Сучасні технології струминевого друку використовуються для нанесення повнокольорових зображень на готову упаковку. Вартість цифрового друку 1 пакета не залежить від тиражу, та підходить для друку малих партій упаковки, від 1 до 10000 виробів.
Компанія ПакХаб використовує струменеву технологію та екологічне пігментне чорнило для друку, яке сертифіковане для непрямого контакту з харчовими продуктами.

Термін виготовлення паперових крафт пакетів із печаткою від 2 до 30 днів. Найменший термін займає виготовлення малих партій цифровим друком, великі партії з допомогою флексографічної технології займають термін від 10 до 30 днів.

На сайті ПакХаб пропонуються пакети зі складу, без друку або з печаткою. Пакети з печаткою виготовляються з використанням готових файлів замовника, за допомогою конструктора та попередньо підготовлених шаблонів або з використанням опції — "замовлення дизайну".

Кількість: упаковки по 100шт.
Щільність пакета: 100 г/м. кв.
Колір: білий / бордово-червоний / темно-зелений / рожевий / салатовий / світло-рожевий / темно-синій / чорний
Витримувана вага: 5 кг
Нанесення логотипу: від 200 шт.
Термін виготовлення: від 5 робочих днів (в залежності від кількості)
Упаковка: в стрейч-плівку
Доставка: у відділення Нової пошти.
кур'єрська доставка Новою поштою.
точка видачі у Києві — вул. Костянтинівська 73