Наліпки для косметики

Опис

● оптимальний матеріал для етикеток ● висока якість друку ● готові шаблони та конструктор для своїх макетів ● інструкція онлайн-конструктора

Етикетки для косметики від PackHub

Наліпки для косметики

Наліпки для косметики — це важливий елемент упаковки та маркетингу косметичних та парфумерних товарів, які мають привертати увагу покупців, передавати інформацію про продукт та підкреслювати його стиль та якість. Етикетки для косметики - це спеціальні наклейки, які прикріплюються до упаковки косметичних і парфумерних товарів, щоб передати інформацію про продукт, його склад, властивості, термін придатності тощо. Етикетки для косметики також виконують рекламну та іміджеву функцію, привертаючи увагу покупців та виділяючи товар серед конкурентів.

Етикетки для косметики можуть бути різних форм та розмірів, у тому числі прямокутних, круглих, овальних, дизайнерських і т.д., залежно від форми та розміру флакона чи упаковки. Навіть для невеликих наклейок, таких як етикетка на лак для нігтів, можна використовувати складні форми, які вирізуються на спеціальному плотері.

Дизайн етикеток для косметики

Дизайн етикеток для косметики має бути яскравим, стильним, інформативним та відповідати концепції бренду та продукту. Для створення дизайну можна звернутися до наших професійних дизайнерів або використати готові шаблони та макети, скориставшись конструктором від Pack Hub. Для друку етикеток замовити послуги спеціалізованої друкарні ПакХаб.

Вибір виду етикетки залежить від мети та стилю реклами, а також від характеристик упаковки та продукту. Наприклад, для створення ефекту друку на упаковці, для збереження її кольору можна використовувати прозорі етикетки, а для додання розкоші і блиску — металізовані.

Матеріали етикеток для косметики

 • Етикетки для косметики можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як папір, плівка, металізований папір тощо, залежно від цільової аудиторії, бюджету та особливостей продукту. Для упаковки зі скла чи прозорого пластику підходять прозорі плівкові етикетки, а для створення дзеркального ефекту – металізовані етикетки.
 • Етикетки з підвищеною стійкістю до відклеювання, зазвичай, виготовлені з поліестерної плівки, поліпропілену або інших плівкових матеріалів. Такі етикетки підходять для оформлення продуктів, які піддаються дії вологи, сонячного світла, механічних навантажень або високих та низьких температур.
 • Для приклеювання етикеток використовуються спеціальні клеї на основі акрилу або каучуку, які забезпечують надійне зчеплення з поверхнею та захист від довкілля.
 • Для захисту етикеток від несанкціонованого розтину або підробки можна використовувати металізовані етикетки або пломби для контролю розтину упаковки, які залишають слід під час спроби зняти їх.
 • Етикетки для косметики можуть бути виготовлені різними способами, у тому числі флексографією, термотрансфером або цифровим друком. Спосіб друку залежить від тиражу, якості та складності дизайну. Наприклад, для великих тиражів та яскравих кольорів підходить флексографія, а для малих тиражів та фотографічної якості – цифровий друк.

Компанія Пак Хаб пропонує ідеальне рішення для маленьких пляшечок для косметики. Наклейки для косметики від Pack Hub на плівці поліестер не тягнуться, не потребують ламінування. Друк на етикетках для косметики виконується на білій та прозорій плівці, у тому числі і з використанням білого кольору для отримання максимально яскравих наклейок для косметики. Виготовляємо етикетки для косметики будь-яких форм.

Характеристики етикеток для косметики

Кількість: друк від одного друкарського аркуша (оптимальна кількість на аркуші залежіть від розміра наліпки)
Розміри: від 10х10мм до 420х310мм
Матеріал: біла або прозора поліестрова плівка з клейовим шаром
Друк: цифровий кольоровий CMYK, кольоровий з білою фарбою CMYK+White,
білою фарбою White, чорною фарбою Black (лицьова сторона)
Термін виготовлення: 1-2 робочі дні (цифровий друк)
Упаковка: у стрейч-плівку або коробку
Доставка: У відділення і поштомати Нової пошти
Кур'єрська доставка Новою поштою
Точка видачі у Києві — вул. Костянтинівська 73

Вимоги до макетів наклейок для косметики

Вимоги до макетів наклейок для косметики

Надаючи макет для друку наклейок для косметики, перевірте його відповідність наступним параметрам:

 • Розмір макета повинен відповідати обрізному розміру+2мм по периметру і надаватися в масштабі 1:1.
 • Макет повинен бути зроблений з вильотами під обріз з кожного боку по 2 мм.
 • Інформаційна частина повинна розташовуватися не ближче 2 мм до краю макету з урахуванням вильотів.
 • Усі елементи "навиліт" (фон або фоновий малюнок) повинні займати всю площу макета до краю.
 • Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.
 • Колірна модель RGB (профіль sRGB IEC 61966-2.1) або CMYK (профіль CoatedFOGRA39/ISO_Coated_v2_ECI).
 • Роздільна здатність файлу повинна бути 300 dpi.
 • Біла фарба в окремому шарі або альфа-каналі та названа White з типом кольору Spot.
 • УВАГА! При відсутності в надісланих файлах білого шару, відповідно технічних вимог, за його створення додатково стягується 150грн., або виконується друк без білого, що дає напівпрозорий ефект зображення.

Для завантаження допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF
  • Версії 1.4-1.7, PDF/X-1a - PDF/X-4.
  • Можуть мати прозорості та об'єкти в кольорах Pantone.
  • Усі шрифти переведені в криві або вбудовані в файл.
 • Макети у форматі TIF
  • Усі шари повинні бути об'єднані.
  • Файл повинен містити spot-канал та назван White.