Наліпки металізовані

Опис

● повнокольоровий друк на дзеркальній плівці (золото/срібло) ● довільна форма, конструктор з шаблонами для власних макетів ● інструкція онлайн-конструктора

Металізовані наклейки від PackHub — привабливий дизайн та альтернатива голографічнім наклейкам для захисту від підробок 

Металізовані наклейки: це наклейки які виготовляють з використанням спеціальних фольг або ламінованих матеріалів з дзеркальним або металевим покриттям. Як і голограмна наклейка дзеркальна є рішенням для запобігання фальсифікації та підробок, а також для надання продукту ексклюзивного вигляду.
Замовте дзеркальні наклейки PackHub, щоб забезпечити надійний захист своїх продуктів від підробок. Ми пропонуємо металізовані та фольговані наклейки, які можуть бути виготовлені на замовлення будь-якої форми та розміру.

Металізована наклейка PackHub — це високоякісна захисна наклейка, схожа за призначенням з голографічними наклейками, підходить для використання на різних поверхнях. 

Ми пропонуємо металізовані наклейки, які надають продукту блискучого та привабливого вигляду. Фольговані наклейки також доступні на замовлення. Наша металізована наклейка виготовляється високоякісним друком з використанням білої фарби, що забезпечує максимальну яскравість та чіткість зображення.

Замовте кольорові металізовані наклейки на замовлення та виділяйтесь на фоні конкурентів.

Замовлення голографічні наклейок потребує виготовлення спеціальних форм та раціонально для великих накладів, металізовані наклейки нашого виробництва замовляйте у будь-якій кількості, щоб задовольнити потреби вашого бізнесу. Наші наклейки друкуються на високоякісній плівці, яка забезпечує міцність та довговічність наклейки.

Персоналізовані металізовані стікери та металізовані наклейки на замовлення також доступні у нашій лінійці продукції. Ми можемо виготовити металізовані наклейки будь-якої форми та розміру, щоб відповідати вашим потребам.

Ми пропонуємо виготовлення металізованих наклейок на замовлення, щоб задовольнити усі ваші вимоги.

Якщо вам потрібні особливі захисні наклейки, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися про наші можливості виробництва та замовити металізовані наклейки, які найкраще підходять для вашого бізнесу.

Дизайн металізованих наклейок

Дзеркальні та металізовані наклейки — це декоративні елементи, які можна приклеїти на стіни, меблі, двері, вікна або інші поверхні. Дзеркальні та металізовані наклейки можуть мати різну форму, розмір, колір та дизайн. Вони створюють ефект об'єму, світла та простору в інтер'єрі. Часто вони використовуються для декорування предметів, таких як автомобілі, велосипеди, телефони, ноутбуки.

Дзеркальні наклейки можна виготовляти на замовлення з будь-яким текстом, логотипом, малюнком або фотографією. Це дозволяє створити унікальний та індивідуальний декор для будь-якого приміщення або предмета.

Друк металізованих наліпок відбувається по металізованій дзеркальній поверхні. Якщо стоїть завдання зберігти блиск металу, потрібні частини або зовсім не задруковують, або використовують друк без білої фарби, — за рахунок напівпрозорості звичайних кольорів CMYK дзеркальна поверхня просвічує. Для отримання насичених, контрастних кольорів викорустовують підклад з білої фарби. Комбінуючи різні щільности нанесення відповідних кольорів, отримують потрібну ступінь металевого блиску. 

Використовуйте металізовані наклейки для презентації, брендування, маркування, розсилки, сувенірної продукції тощо. Наклейки можуть служити для привернення уваги, передачі інформації, створення позитивного іміджу або підтримки лояльності клієнтів.

Металізовані та блискучі наклейки підходять для створення святкового настрою, позначення особливих товарів або акцій. Як зазначали вони можуть використовуватися для декорування речей, меблів, техніки тощо

В компанії Пак Хаб можна замовити:

 • Кольорові дзеркальні наклейки
 • Металізовані наклейки
 • Дзеркальні наклейки
 • Металеві наклейки
 • Металеві наклейки для автомобілів
 • Наклейки для мотоциклів
 • Наклейки для ноутбуків
 • Дзеркальні наклейки у формі серця, квадратів, кругів, зірок тощо
 • Металеві наклейки на холодильник
 • Металеві наклейки на ноутбук
 • Металеві наклейки на телефон
 • Дзеркальні наклейки на дзеркало

Розмір та форма наклейок металізованих.
Наклейки повинні бути пропорційними до розміру предмету чи поверхні, на яку вони наклеюються, а також до розміру самого приміщення. Наприклад, для маленької кімнати краще вибрати невеликі наклейки, які не перевантажать простір, а для великої - можна використати більші та яскравіші наклейки, які створять акцент. Також важливо враховувати форму наклейок, яка повинна відповідати формі поверхні. Наприклад, для круглої поверхні пасують круглі або овальні наклейки, а для прямокутної — прямокутні або квадратні.

Для вибору дзеркальних та металевих наклейок для інтер'єру потрібно враховувати такі фактори:
Стиль та колір інтер'єру. Наклейки повинні гармонійно поєднуватися з загальним дизайном приміщення, підкреслюючи його особливості та настрій. Наприклад, для класичного інтер'єру підійдуть дзеркальні наклейки у формі орнаментів, квітів або геометричних фігур, а для сучасного — металеві наклейки з логотипами, написами або абстрактними малюнками.

Дизайн наклейок залежить від їх цілей, аудиторії, формату та матеріалу. Дизайн наклейок повинен бути яскравим, читабельним, привабливим та відповідати фірмовому стилю компанії або продукту. Дизайн металізованих наклейок можна створити самостійно за допомогою онлайн-конструктора або замовити у нашого професійного дизайнера.

Існують різні види матеріалів для виготовлення металізованих та дзеркальних наклейок, такі як:

 • Плівка металік срібло — це плівка з металевим ефектом, яка відбиває світло і створює дзеркальний вигляд. Така плівка може мати різну товщину, колір і фактуру. Вона використовується для друку наклейок на промисловому устаткуванні з білим кольором, що дозволяє створювати контрастні та яскраві зображення..
 • Фольга кашована папером — це паперова основа, на яку нанесено тонкий шар металу (зазвичай алюмінію) і захисний лак. Така фольга може мати різну ширину, довжину і колір.
 • Поліестер — це синтетична плівка, яка має високу міцність, стабільність і не розтягується. Така плівка може мати різну товщину, колір і фактуру. Вона використовується для друку наклейок на промисловому устаткуванні з білим кольором. Поліестер може бути дзеркальним або матовим.

Для довготривалого використання підходять наклейки з ПВХ або вінілу, які мають додаткове ламінування: глянсове або матове покриття.

Дзеркальні наклейки від PackHub: поєднання надійного захисту та естетичного дизайну.

Компанія Pack Hub виробник якісних металізованих наклейок. Замовляйте дзеркальні наклейки в компанії Пак Хаб.

Характеристики

Кількість: від одного друкарського аркуша
Розміри: плотерна порізка — від 10х10мм, поштучно — від 20х20мм до 300х420мм з кроком 1мм
Матеріал: самоклеюча полімерна плівка з глянцевим металевим шаром
Колір матеріалу: дзеркальне срібло / дзеркальне золото
Друк: цифровий кольоровий CMYK, кольоровий з білою фарбою CMYK+White, чорною фарбою, білою фарбою, (лицьова сторона)
Ламінація: глянсова, матова, СофтТач — м'який дотик (лицьова сторона)
Термін виготовлення: 1-2 робочі дні прямокутні наліпки, 3-4 дні фігурні наліпки
Упаковка: у стрейч-плівку або коробку
Доставка: у відділення і поштомати Нової пошти.
Кур'єрська доставка Новою поштою.
Точка видачі у Києві — вул. Костянтинівська 73.

Надаючи макет для друку металізованих наклейок, перевірте його відповідність наступним параметрам:

  • Розміри макетів повинні відповідати вимогам і надаватися в масштабі 1:1.
  • Макет повинен бути зроблений з вильотами під обріз з кожного боку по 2 мм.
  • Інформаційна частина повинна розташовуватися не ближче 3 мм до краю макету з урахуванням вильотів.
  • Усі елементи "навиліт" (фон або фоновий малюнок) повинні займати всю площу макета до краю.
  • Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.
  • Колірна модель RGB (профіль sRGB IEC 61966-2.1) або CMYK (профіль CoatedFOGRA39/ISO_Coated_v2_ECI).
  • Роздільна здатність файлу повинна бути 300 dpi.
  • Біла фарба в окремому шарі та названа White з типом кольору Spot.
  • Контур порізки також повінен бути в окремому шарі та зроблений кольором Cut.
  • УВАГА! При відсутності в надісланих файлах білого шару, відповідно технічних вимог, за його створення додатково стягується 150грн., або виконується друк без білого, що дає напівпрозорий ефект зображення.

  Для завантаження допустимі формати файлів:

  • Макети у форматі PDF
   • Версії 1.4-1.7, PDF/X-1a - PDF/X-4.
   • Можуть мати прозорості та об'єкти в кольорах Pantone.
   • Усі шрифти переведені в криві або вбудовані в файл.
  • Макети у форматі EPS
   • Можуть мати прозорості та об'єкти в кольорах Pantone.
   • Усі шрифти переведені в криві або вбудовані в файл.