НАЛІПКИ ТА СТІКЕРИ

Наклейки з логотипом, стікери та етикетки

Вони давно стали буденністю ― наклейки з логотипом і без, прозорі і кольорові, на коробках, пляшках і навіть авто зустрічаємо так часто, що зацікавити якимось незвичайним малюнком чи оригінальною формою стає все важче. Та винахідливість дизайнерів не знає меж, а при використанні якісних матеріалів і застосуванні сучасних способів друку ― результат цілком може вразити. Точно, швидко, акуратно ― головні принципи, за якими виконує друк наклейок PackHub.


Сфери використання наклейок і стікерів • Яскраві стікери на замовлення легко зроблять презентацію більш цікавою.

 • Наклейки з логотипом чи певним малюнком пришвидшать процес маркування товарів в магазині чи на складі. Уявіть собі, наскільки покращиться рівень обслуговування покупців і відповідно ― зросте прибуток компанії.

 • Рекламодавці і маркетологи спішать замовити наклейки на плівці Oracal, щоб використовувати їх на банерах і плакатах — адже такий матеріал не тьмяніє, не втрачає яскравості навіть після довготривалого перебування під сонцем.

 • Стікери і наклейки під замовлення часто виготовляють для поштових відділень — ними зручно і швидко наклеювати адреси на конверти з бандеролями і посилки.

 • Виготовлення наліпок значно полегшило життя офісних працівників, які тепер не змушені вручну підписувати папки і документи, щоб легко знаходити потрібне навіть в архіві. Та й порядок на робочому місці підтримувати стало набагато легше.

 • Якісна наклейка-логотип навіть із звичайного органайзера зробить привабливий презент, який нагадуватиме учаснику акції про подію, а партнеру — про дружню компанію.

 • Популярні наклейки на авто під замовлення — вони дають змогу виділитись автомобілю з-поміж інших, надати йому певного стилю чи відобразити характерні риси власника.

 • Декілька яскравих аплікацій чи фотографій на липкому папері можуть змінити кімнату до непізнаваності, а стікери на банках з сипучими продуктами і заготовками давно стали звичними на домашніх кухнях.


Тобто, застосування картинок чи написів на липкому папері або плівці дійсно не має обмежень.


Звичайні предмети з логотипом стають обличчям бізнесу


Якість, екологічність і емпатія у тренді всіх процесів, що відбуваються сьогодні — на них будуються стосунки всіх успішних компаній з клієнтами, співробітниками і партнерами. А замовити наклейки з логотипом, щоб позначити ними корпоративні сувеніри, це вже традиція. Саме так бренду вдається продемонструвати повагу до співробітників і підкреслити спільні цілі. До того ж, така фірмова наліпка сувенір стає не тільки знаком уваги, а й маркетинговим інструментом, що завжди на користь бізнесу.


Звісно, що сучасних підприємців і споживачів вразити непросто — одного зображення бренду недостатньо, важливі якість виконання і матеріал, з якого виготовлені наклейки з логотипом. І можете бути впевнені — продукція PackHub навіть невиразні речі зробить привабливими, адже ми впевнені у якості кожної деталі.


Етикетки самоклеючі ― рушійна сила торгівлі


Самоклеючі етикетки на пляшки чи коробки — потужний інструмент маркетингу і реклами, один із засобів захисту від підробок і носій фірмового стилю. На них покладене основне інформаційне навантаження: читаючи текст на етикетці, споживач дізнається головне про товар і визначає, чи підходить він йому.


Саме на етикетці вказані назва товару, дата і місце виробництва, склад матеріалів і ім’я виробника, терміни вживання, спосіб використання тощо. Інформації буває настільки багато, що невеличка площа етикетки не в змозі її помістити. У цих випадках не рятує навіть найдрібніший шрифт. І тоді виготовляють багатошарові етикетки.


 Самоклеюча етикетка на пляшку чи коробку має не тільки інформувати, але й прикрашати, приваблювати покупця — спокушати зробити покупку, а може й повторити її декілька разів. Тому ідеальна етикетка має бути впізнаваною і викликати стійкі приємні асоціації. PackHub пропонує саме такі.


Гарантії якості від PackHub


Створюючи наклейки на замовлення для клієнтів, ми особисто контролюємо кожен етап виробництва. • Генеруємо ідеї. PackHub працює на ринку достатньо довго, щоб розумітися на людській психології, попиті, трендах і тенденціях. Ми намагаємось уникати шаблонних рішень, вміємо наповнювати сенсами навіть найпростіші речі і обирати вражаючі дизайни.

 • Створюємо гармонію. Який би тип наклейки ви не обрали, вона буде максимально стильною, лаконічною і оригінальною.

 • Підбираємо засоби і матеріали під індивідуальні запити клієнта. В залежності від призначення і вимог клієнтавиготовити і роздрукувати наклейки можна цифровим, офсетним і флексографічним способом. Кожен із варіантів забезпечує стійкість і яскравість фарб, а також довговічність використання.Також можемо надрукувати наклейки на плівці, що саморуйнується, що використовується для гарантійних наклейок.

 • Здійснюємо особистий контроль на кожному етапі. Ми ретельно стежимо за виготовленням продукту і не припускаємо навіть натяку на брак.


PackHub забезпечує повну відповідність товару індивідуальним вимогам клієнта. Ми завжди готові допомогти вам стати успішнішим і супроводжувати на шляху просування вашого бізнесу. Поліграфія фірмових наклейок – наш пріоритетний напрямок


Особливості підбору і застосування матеріалу


Матеріал і спосіб друку обирається в залежності від призначення. • Якщо потрібні наклейки стійкі до вологи і різних атмосферних негараздів, а також до механічних пошкоджень, то використовуємо плівку.

 • Якщо у надлишковій стійкості потреби немає, то радимо ПВХ — це більш дешевий матеріал, якісне наклеювання якого потребує додаткових вимог. Ми рекомендуємо наклеювати вироби з ПВХ на чисті гладкі поверхні. Матеріал достатньо щільний і більш грубий, ніж плівка, але за певної вправності і наявності навичок роботи з ПВХ, ним можна обклеювати і нерівні поверхні, тільки для цього слід застосовувати фен, щоб розігріти матеріал. Всі ці хитрощі знають спеціалісти. Та якщо потрібні поради, ми консультуємо клієнтів щодо всіх нюансів.

 • Пластики ПЕТ, ПП, ПЕ — матеріал недешевий, який має свою специфіку застосування . Поліестер, наприклад, не тягнеться, його не варто наклеювати на нерівні поверхні, аплікації не можна деформувати. Специфічні особливості є у кожного матеріалу, як і переваги, так і тонкощі, які обов’язково треба враховувати, якщо прагнете досягти ідеального результату.


Друк наклейок в Києві, здійснюється за сучасними технологіями, вартість залежить від складності зображення та вартості матеріалу. Задля стійкості до зовнішнього впливу наклейки можна заламінувати, незалежно від форми — строго геометричної чи абстрактної.


Умовно всі наклейки, етикетки і стікери на замовлення можна розділити на дві групи. • Зовнішні. Це вироби з плівки, для виготовлення зазвичай застосовуються широкоформатний друк і ламінація. Такі вироби використовують у якості інформаційних і рекламних носіїв, наліплюючи на двері, вікна, вітрини, а також у транспорті. Ламінація може бути звичайною і надміцною, якщо передбачається використання наліпок, наприклад, на підлозі. на вітринах, дверях, транспорті, вікнах тощо. Може бути з ламінацією, для додаткового захисту. Існує ламінація як звичайна так і надміцна – для використання на підлозі.

 • Внутрішні. Це вироби як із плівки, так і з паперу. Вони використовуються у приміщеннях, і якщо ризик пошкодження надто малий чи його й зовсім немає, то можна обійтись без ламінування.


Щоб процес створення макета був простим і зручним, пропонуємо скористатись конструктором — програма дозволяє згенерувати макет автоматично, достатньо завантажити потрібну картинку. Тобто, вам лишається лише завантажити логотип чи інший малюнок і обрати форму майбутньої наліпки.


Як визначитися і замовити свої наклейки в типографії наліпок PackHub


Фактично, для виготовлення будь-якої етикетки або друку стікерів на пляшки потрібно зробити кілька простих кроків. • Оформіть заявку на сайті або зверніться до менеджера за вказаним на сайті телефоном.

 • Підготуйте макет. За необхідності — зверніться за консультацією чи допомогою, макет відкоригують.

 • Внесіть оплату будь-яким зручним для вас способом — картою чи через Приват24, можливий і безготівковий розрахунок.


Швидкість реалізації проєкту залежить від його масштабності, але виготовлення займає не більше тижня.


Розвивайте свій бізнес, робіть життя яскравішим, а PackHub допоможе зробити це швидко, якісно і без переплат.


Тепер виготовити наклейку легко. Роздруківка наклейок та їх отримання виконується максимально швидко.