Наліпки на білій плівці

Опис

● високоякісний друк ● конструктор з шаблонами для власних макетів ● замовлення інших розмірів, форм та матеріалівінструкція онлайн-конструктора

Наклейки на білій плівці

Оракал наклейки, друк білої наліпки з лого

Виробляємо наклейки з логотипом, на плівці Оракал 641 серії, ця серія розроблена для загального використання і підходить для брендування, різання, надсічки тощо. Замовити білі наліпки можна на сайті Пак Хаб, створивши власний дизайн наліпки, завантаживши готовий файл, або замовити дизайн у нас.

Друк наклейок на самоклеючій плівці Оракал, англ. Oracal. Насправді існує багато виробників плівки, але наклейки на білій плівці Oracal, це стандарт в поліграфії. ПакХаб друкує наліпки на плівці Оракал, або Ритрама, або Авері. Ми друкуємо наліпки на плівці цих виробників більше 10 років і гарантуємо якість.

Компанія ПакХаб надає можливість замовити наклейки на оракалі друк необхідного розміру на білому або прозорому Оракалі, з прямокутною порізкою, або порізкою наклейок на плотері. Раніше для того аби замовити друк наклейок на оракалі, необхідно було знайти того хто підготує макет, надрукує і поріже. Тепер наліпки на білій плівці на замовлення можна замовити самостійно, більше того ви самостійно створите дизайн мрії. Отримати якісні стікери на білій плівці можна вже через 2 дні після замовлення.

Як створити наліпки з лого, або текстом чи іншим зображенням

В залежності від того який продукт ви хочете брендувати наліпкою, визначитесь з розмірами стікера. Наприклад якщо Ви плануєте наліпки на паперовий стаканчик, заміряйте зону брендування стікером (майте на увазі що пропорції визначаються геометрично ширина х висота), незалежно від форми стікера. Обраний розмір введіть в поле ширина і висота, вкажіть кількість і натисніть – конструктор макетів. Ви будете направлені в конструктор з макетом визначеного вами розміру, де Ви можете додавати будь які тести, картинки, фото тощо. Алгоритм замовлення незмінний для будь якої наклейки або стікера.

Друкуємо наклейки оракал наступними технологіями

В залежності від розмірів ми друкуємо наклейки білі на замовлення цифровим, в т.р. УФ способом друку. Використовуємо обладнання для білих наклейок друку з роздільною здатністю 1400 DPI, що відповідає фотографічній якості. Друкуємо з використанням 4 кольорів CMYK.

Поклейка стікерів

Після отримання віддрукованої наклейки з вашим дизайном, наступний етап – поклейка. Загальні правила дуже прості, але рекомендуємо переглянути відеоогляд, так буде набагато простіше не допустити невиправної помилки.

 • Ретельно очистити і висушити поверхню перед поклейкою.
 • Якщо ви клеїте наліпку на автомобіль великого розміру, можна попередньо зволожити поверхню мильним розчином. Це дозволить виправити можливі помилки при поклейці.
 • Клеїти наліпку на авто потрібно зверху вниз, поступово знімаючи захисний слой з плівки і при цьому рівномірно розгладжуючи плівку рухами вліво вправо. Для поклейки рекомендуємо використовувати ракель. Якщо його немає, можно використати пластикову картку, або зробити подібну конструкцію з фанери і ткані.
 • При поклейці треба уникати утворення зморшок і пухирців. Якщо така проблема виникла, необхідно розправити зморшку, видавити/проколоти голкою пухирець.

Загальна інформація про замовлення наклейок з логотипом

Зробити наклейки з логотипом, на сертифікованій для використання в індустрії плівці, гарантуємо якісні результати за дотримання правил оклеювання, зберігання і стікерування. Матеріал наклейки – пвх і акриловий клеевий шар, має добру адгезію до більшості матеріалів, але існують винятки, також при використанні в низьких температурах можуть бути складності з адгезією. Спеціально для тих хто бажає отримати наліпки білі мінімальним коштом – наш конструктор з шаблонами, якщо ви хочете наклейки білі по індивідуальному замовленню – використовуйте опцію замовити дизайн. Виготовляємо наклейки на замовлення в короткі терміни, використовуємо сертифіковані європейські самоклеючі плівки серії. Друкуємо вінілові наліпки, наклейки білі з логотипом, патріотичні наліпки тощо.

Поради щодо наліпок рекламних

Наклейка може покриватися захисною плівкою ламінації, для більшої стійкості до механічного впливу ззовні. При замовленні друку наліпок на плівці оракал, рекомендуємо використовувати опцію ламінації. Це покращить стійкість до зовнішніх чинників. Білі стікери, виготовлення наліпок на самоклеючий плівці і білих наліпок друк, ПакХаб пропонує швидке і ефективне рішення.

Характеристики

Кількість: Друк від одного друкарського аркуша (оптимальна кількість на аркуші в залежності від розміра наліпки)
Розмір: від 40х40мм до 310х450мм з кроком 1мм
Матеріал: біла ПВХ плівка з клейовим шаром
Друк: кольоровий цифровий CMYK, (лицьова сторона)
Ламінація: глянсова, матова, СофтТач — м'який дотик, (лицьова сторона)
Термін виготовлення: 2-3 робочі дні (цифровий друк)
Упаковка: у стрейч-плівку або коробку
Доставка у відділення і поштомати Нової пошти.
Кур'єрська доставка Новою поштою.
Точка видачі у Києві — вул. Костянтинівська 73.

Вимоги до макетів для друку наклейок

Вимоги до макетів для друку наклейок

Надаючи макет для друку наклейок на білій плівці, перевірте його відповідність наступним параметрам:

 • Розмір макета повинен відповідати обрізному розміру+2мм по периметру (вильоти) і надаватися в масштабі 1:1.
 • Макет повинен бути зроблений з вильотами під обріз з кожного боку по 2 мм.
 • Інформаційна частина повинна розташовуватися не ближче 3 мм до краю макету з урахуванням вильотів.
 • Усі елементи "навиліт" (фон або фоновий малюнок) повинні займати всю площу макета до краю.
 • Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.
 • Колірна модель RGB (профіль sRGB IEC 61966-2.1) або CMYK (профіль CoatedFOGRA39/ISO_Coated_v2_ECI).
 • Роздільна здатність файлу повинна бути 300dpi.

Для завантаження допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF
  • Версії 1.4-1.7, PDF/X-1a - PDF/X-4.
  • Можуть мати прозорості та об'єкти в кольорах Pantone.
  • Усі шрифти переведені в криві або вбудовані в файл.
 • Макети у форматі TIF
  • Усі шари повинні бути об'єднані.
  • Файл не повинен містити альфа-каналів.
 • Макети у форматі JPG
  • Використовувати тільки стандартний формат.
  • Неприпустимо використання формату JPG 2000 або JPG stereo.
  • Зберігати з максимальною якістю, без стиснення.