Пакети для одягу

Опис

Ламіновані повнокольорові пакети з можливістю брендування - відмінне рішення для преміального упакування одягу Вашого магазину, що підвищує лояльність клієнта. Також пропонуємо екологічні крафт пакети для пакування одягу, лаконічний дизайн пакета в 9 кольорах.

Пакети для одягу від ПакХаб

Паперовий пакет для магазинів одягу - необхідність, яка забезпечує зручний шопінг для Ваших клієнтів. Значну частину вражень від покупки надає не тільки сам товар, але і його упаковка. Упакувавши футболку, шарфик, шапку та інший одяг у повнокольоровий пакет, що ламінує, Ви підвищите лояльність.

Великі пакети формату Vogue 400x300x120мм або 300x400x120мм є класикою світового шопінгу у сфері моди.

Коробки для сорочок, футболок, світшотів

Сорочки, футболки, світшоти - найкращий спосіб продемонструвати свій смак в одязі та надати індивідуальності відповідній нагоді, адже більшу частину часу Вас бачать саме в даному виді одягу. Для деяких покупців дуже важливо, що одяг пакується в якісний пакет з приємним дизайном, так як упаковка товару здатна значно підвищити її цінність у співвідношенні з витраченими грошима. Компанії або бренди, що виробляють одяг, дуже чутливі до свого іміджу на ринку, тому що від нього залежить продаж і прибуток. Те, що покупець залишився задоволеним не лише товаром, а його презентацією, є цінним активом виробників одягу. Інвестуйте в упаковку для Ваших товарів, розширте свій бізнес швидше. Різний розмір та безкоштовні шаблони для пакетів на сайті ПакХаб.

Доступні чудові дизайни

Ми пропонуємо безкоштовні шаблони у нашому онлайн редакторі. Окреме замовлення дизайну для прикраси пакетів під ваш одяг та загального іміджу бренду. Ми поставляємо пакети для деяких відомих брендів одягу і вони дуже задоволені дизайном. Ми об'єднуємо ваші ідеї, а також досвід та креативність досвідчених дизайнерів, щоб розробити динамічний та досконалий дизайн, що відповідає логотипу бренду. Ви також можете безкоштовно подивитися 3D-макет з дизайном, який Ви зробили своїми руками в нашому онлайн-редакторі, за яким ми зробимо готовий зразок щоб бути впевненим у кінцевому результаті. Блиск і ламінація додається стільки, скільки вам потрібно, за допомогою різних технік обробки, таких як матова або глянсова ламінація, тиснення, дебосінг, рельєфне чорнило та багато іншого. Металізована фольга дуже популярна розробки пакетів для продажу одягу.

Також ПакХаб пропонує паперові пакети подібних розмірів з крафт паперу. Крафт пакети міцні, мають класичний та лаконічний зовнішній вигляд, а також дружелюбні по відношенню до навколишнього середовища.


Повний перелік пакетів, що ламінують, і крафт пакетів з усіма розмірами доступний на нашому сайті - PackHub.

Щільність пакета 70, 80, 100 г/м. кв.
Колір білий / бурий / бордово-червоний / темно-зелений / рожевий / салатовий / світло-рожевий / темно-синій / чорний
Витримувана вага 3 / 5 / 6 / 7 / 8 / 10 кг