ШЕВРОНИ

Як зробити персональний шеврон

Виготовлення шевронів ― на замовлення і найбільш поширених, стандартних варіантів, не новина на ринку. Знаки розрізнення із інформацією про рід військ, державну структуру чи навіть освітній заклад давно стали явищем повсякденним і не потребують популяризації. Оскільки виробництво шевронів вдосконалюється рік від року, а практичність і доречність цих деталей на одязі перевірена часом.


Першими шеврони стали використовувати у Першу світову британські пілоти: шеврон(Blood Chit) кріпився на внутрішній стороні куртки і містив, крім зображення британського прапору Union Jack, попередження різними мовами, що військовий не володіє мовою місцевості і що за повернення пілота британцям чекає нагорода. Ідея сподобалась американцям, які у Другу світову активно використовували вдосконалену «криваву мітку» на формі для своїх військових.


Яскравий шеврон з групою крові і іншою важливою інформацією виявився настільки зручним, що різні армійські загони стали імпровізувати і створювати власні знаки-відмітки. Так, наприклад, з’явилася чорна кицька на шевроні американських піхотинців Wildcats. А під час війни у В’єтнамі американські солдати для шевронів використовували гумористичні і навіть еротичні зображення, що не можна вважати нормою, але настрій бійцям підіймало. Тож виготовлення шевронів просто вийшло на новий рівень, підкорюючи не лише військових чи службовців, а й інші, об’єднані за інтересами, ідейними переконаннями чи спільними ознаками, групи.


Види шевронів та їх призначення


Інформаційна нашивка, яку можна носити на рукаві, кишені чи на грудях, зазвичай продумана до деталей: за формою, розміром зображенням чи написом легко визначити рід діяльності або спеціалізацію. Нашивки і шеврони на замовлення розрізняють за функціями: • ідентифікаційні (такі зазвичай носять на грудях) містять інформацію про власника ― його ім’я чи позивний, групу крові;

 • загальнослужбові позначають державне відомство і можуть містити спеціалізацію особи;

 • шеврони військових бригад і підрозділів або нарукавні емблеми ― виконують розрізнювальну функцію, допомагають визначити приналежність власника до роду військ,а розташування шевронів на військовій формі прописано в уставі;

 • шеврон з емблемою школи чи класу може кріпитися як на шкільній формі, так і на наплічнику, щоденнику чи пеналі;

 • можна замовити шеврони для спортивної команди, учасників масового заходу чи громадської організації;

 • брендування одягу та аксесуарів незамінне у корпоративній культурі ― як іміджева реклама і ефективний елемент тимбілдингу, і для цього теж виготовляютьшеврони на замовлення;

 • національна символіка на шевроні ― спосіб визначити приналежність до країни і підкреслює патріотичні почуття;

 • гасло чи навіть мем на шевроні можуть дати спільноті розуміння ваших пріоритетів, вподобань чи переконань…


Саме тому PackHub пропонує своїм клієнтам взяти безпосередню участь у створенні шеврону ― самостійно обирати форму, колір, розмір, щоб зробити річ суто індивідуальною, якщо це потрібно. Вартість шеврону виводиться онлайн, ціна шеврону залежить від кількості замовлення індивідуальних патчів


Виготовлення шевронів з емблемою


Найбільш затребувані шеврони з емблемою саме у війську. І якщо ви вирішили замовити шеврони на військову форму, то маєте знати, що вироби PackHub повністю відповідають рішенню Міноборони про модернізацію військової форми, прийнятому у 2014 році. Однією з головних вимог цього рішення є кріплення нашивок на одяг з допомогою виключно велкро-застібок, тобто липучок. Всі види шевронів PackHub кріпляться саме таким чином.


Замовити шеврон з емблемою можна не лише для збройного формування, а й для охоронної компанії, неформальних груп чи формувань як от волонтери, захисники тварин чи прихильники ЗОЖ, поціновувачі кави або фанати астрології. Будь-що на ваш смак!


Обирайте текст і малюнок за допомогою конструктора на сайті. Створюйте дизайн шеврона самостійно, визначайте за смаком палітру кольорів і шрифти. І вже через 3 дні після замовлення отримаєте якісні шеврони, створені майже власноруч.


Виготовляємо іменні шеврони в Києві розмірами 70х90мм та іншими, методом друку на пластиці з нанесенням захисної плівки та формуванням фактури, що імітує тканину.Друк шевронів на лицьовій стороні повнокольоровий, на зворотньому боці липучка (реп'ях) ― для фіксації на одязі чи будь-якому аксесуарі.


Алгоритм створення іменного шеврону з текстом чи зображенням • Визначаєте розмір, обираючи із наявних, чи опишіть власне бачення ― у цьому випадку ми прорахуємо варіанти і дамо відповідь щодо можливості виконання і вартості.

 • Для створення дизайну шеврона в конструкторі вкажіть кількість і натисніть — конструктор макетів.

 • В конструкторі макетів оберіть шаблон із наявних або пустий макет, у який зможете додати будь-який текст, фото чи зображення.


Технічні деталі


Шеврон на замовлення може бути виготовлений з допомогою цифрового або УФ-друку. Ми використовуємо обладнання для друку шевронів повнокольорових з роздільною здатністю 1400 DPI, що відповідає фотографічній якості.


Щоб закріпити шеврон, достатньо просто притиснути його до липучки, яка заздалегідь нашита чи наклеєна на одязі.


Увага! Липучка двостороння: з одного боку гачки, з іншого липучка, для кріплення застосовується схема «гачки до липучки». На шевронах PackHub зі зворотнього боку розміщені гачки.


Приємні бонуси виробів PackHub


Індивідуальні шеврони з липучками на замовлення стали популярними не лише серед груп. Досить часто замовляють особисті шеврони із приколами чи рекламою своєї діяльності, батьки замовляють іменні шеврони дітям, щоб уникнути проблем з розшуком у разі непередбачуваних ситуацій. Шеврон може бути гарним подарунком другові чи презентом колезі. Обирайте і можете бути впевнені: • у якості зображення чи тексту ― ми застосовуємо новітні технології; Шеврони фотографічної якості виробництва компанії ПакХаб чудово замынють вишиті шеврони

 • у оперативному виконання замовлення ― цінуємо кожного клієнта, бережемо його час, замовлення виконується щонайбільше за 3 дні;

 • у зручності користування ― шеврон зносостійкий, не рветься, не псується по краях, не вигорає на сонці, легко миється у випадку забруднення.


Обирайте, скористайтеся можливостями конструктора, щоб підкреслити свій стиль, приналежність до професії чи підвищити імідж компанії. PackHub допоможе досягти мети!

Тепер виготовити шеврон легко. Створення шевронів, виробництво нашивок патчів та отримання виконується максимально швидко.