Шеврон з прапором

Опис

Шеврони з м'якого пластику з повноколірним друком та ламінацією з фактурою тканини,
пришиті до текстильної застібки "ріпьяка", — липучки. 70х50мм

Шеврон прапор за індивідуальним макетом на замовлення

Наші пропозиції

Компанія PackHub виготовляє нашивки з прапором України з м'якого пластику з тисненням, яке імітує фактуру тканини. Нижній шар виробів надійно прикріплюється до основи, завдяки чому не відривається та відмінно зберігає функціональність при частому використанні.

У нашому каталозі представлені:

  • шеврон прапор України;
  • шеврон герб України;
  • шеврон американський прапор;
  • шеврон прапор Великобританії.

Крім готових варіантів, є можливість придбати прапор шеврон на замовлення. Ви можете вибрати шаблон та редагувати його у конструкторі. На основі ваших побажань наші спеціалісти створять індивідуальний дизайн

Шевронами (нашивками) називають інформаційні та ідентифікаційні патчі із прапором України, які допомагають позначити належність до певної групи. Вони дозволяють ідентифікувати людину та визначити її національно-патріотичні погляди.

Традиційно прапор України на шевроні кріплять до форми (військової, поліцейської, службової) щоб розрізняти членів різних підрозділів. Останнім часом шеврони активно застосовують модельєри для створення своїх колекцій, а також патріотично налаштовані громадяни для прикраси повсякденного одягу.

Зазвичай нашивку герб України фіксують на рукаві чи грудях. Але її можна закріпити на сумці, рюкзаку, текстильних аксесуарах.

Раніше шеврони пришивали, через що вони отримали назву нашивок, або приклеювали. Зараз для кріплення використовують липучку — текстильну застібку реп'ях. Купити прапор України на липучці має безліч переваг, порівняно з нашивним варіантом. Його можна зручно та швидко прикріпити до одягу чи рюкзака, а перед пранням – легко зняти.

Шеврон з українським прапором зробить ваш одяг особливим, надасть йому індивідуальності та підкреслить стиль.