Новинка!

Коробки та упаковка для бургерів

Гамбургер, — це один з розповсюджених видів фаст-фуду. Спеціальні коробки для бургерів різноманітних тематичних стилів та кольорів дуже важливі, щоб зацікавити усіх брендом і залучити нових відвідувачів. Найкращим вибором створення упаковки для бургерів є використання Конструктора макетів від компанії Пак Хаб; з бібліотекою красивих шаблонів зображень на коробках для гамбургерів, щоб зробити їх привабливими для споживачів. Ці якості дуже важливі при купівлі продуктів для просування інновацій на конкурентному ринку. На ринку є багато упаковки бургерів, але щоб саме ваші коробочки для бургерів залишалися унікальними та відмінними, вам потрібно використовувати певну упаковку. Pack Hub виготовляє унікальні акуратні коробки для бургерів. Ви можете додати логотипи, малюнки та виразні шрифти до коробок для гамбургерів, щоб виділятися на ринку.

Краса підвищує ціну продажу

Зазначається, що бургер, розміщений у привабливій упаковці, продається більше, ніж продукт із простою упаковкою для бургерів крафт без зображень. Здається, це має ефект. А перше враження – це останнє враження. Перше враження про продукт створює упаковка. Гамбургер доповнений красивою обгорткою, стає більш радісним і смачним. Якщо ви хочете просувати свій бізнес і рекламувати свою їжу, зверніться до Пак Хаб. Ми пропонуємо багато рішень, щоб упаковку для бургерів купити, та вдало вивести ваш продукт на ринок.

Виберіть найкраще у виробництві

Коробки для бургера із креативними логотипами та тематичними кольорами — ще один чудовий спосіб привернути увагу всіх до вашого бренду та залучити нову аудиторію. Приваблива коробка для гамбургерів з гарним обличчям і логотипом на коробці справить незабутнє враження на аудиторію. Крім того, бренди швидкого харчування додають свою інформацію, наприклад адреси та артикули інших продуктів, щоб полегшити своїм клієнтам пошук найближчого магазину, та вибір на майбутнє. Пак Хаб додає красиву графіку до коробок для бургерів на замовлення, щоб зробити їх привабливими для відвідувачів. Ваш бренд виділяється з натовпу, гордо демонструючи свої унікальні упаковки бургерів.

Обирайте стильну та якісну упаковку

Упаковка харчових продуктів вимагає міцної упаковки для захисту харчових продуктів від пилу та бактерій. Так ресторани швидкого харчування часто використовують відмінну та безпечну упаковку для харчових продуктів. Крім того, упаковка для гамбургерів може бути замовлена оптом чи в невеликій кількості, що привабливо для різноманіття асортименту гамбургерів. Тому не витрачайте час на пошук правильної упаковки для бургерів. Різноманітні коробки для бургерів купити краще у професійної і досвідченої пакувальної компанії.

Матеріали картон, крафт картон
Друк офсетний друк, цифровий друк і трафаретний друк
Кольори біло/коричневий крафт, CMYK, Pantone MS, спеціальні кольори (металевий сріблястий, металевий золотий)
Розміри, в зібраному вигляді 90х90х70мм, 100х100х60мм, 120х120х80мм

Надаючи готовий макет для друку, перевірте його відповідність
наступним параметрам:

 • Розміри макетів повинні відповідати вимогам і надаватися в масштабі 1:1.
 • Макет повинен бути зроблений з вильотами під обріз з кожного боку по 2 мм.
 • Інформаційна частина повинна розташовуватися не ближче 3 мм до краю макету з урахуванням вильотів.
 • Усі елементи "навиліт" (фон або фоновий малюнок) повинні займати всю площу макета до краю.
 • Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.
 • Колірна модель RGB (профіль sRGB IEC 61966-2.1) або CMYK (профіль CoatedFOGRA39/ISO_Coated_v2_ECI).
 • Роздільна здатність файлу повинна бути мінімум 200 dpi.

Для завантаження допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF
  • Версії 1.4-1.7, PDF/X-1a - PDF/X-4.
  • Можуть мати прозорості та об'єкти в кольорах Pantone.
  • Усі шрифти переведені в криві або вбудовані в файл.
 • Макети у форматі TIF
  • Усі шари повинні бути об'єднані.
  • Файл не повинен містити альфа-каналів.